Junioru meiteņu izlase piedalīsies turnīrā Dānijā

Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā no 1. līdz 3.novembrim norisināsies “Tarnby Cup 2019” turnīrs. Uz to spēkus pārbaudīt dosies mūsu junioru meiteņu izlase.

Šogad sacensībās startēs 36 komandas, kuru starpā būs gan vietējā kluba, gan citu Dānijas kērlinga klubu komandas, gan arī dalībnieki no Čehijas, Islandes, Norvēģijas, Somijas, Spānijas, Zviedrijas un mūsu junioru meiteņu komanda.


Dalībnieki vispirms ir sadalīti sešās grupās pa sešām komandām, kur aizvadīs divas spēles. Pēc otrās spēles A un B, C un D, kā arī E un F grupas tiks apvienotas un sarindotas pēc iegūtajiem rezultātiem no 1. līdz 12. vietai, kur trešajā spēlē sacentīsies apvienoto grupu 1. ar 2.vietu, 3. ar 4.vietu utt. Pēc šīs spēļu kārtas notiks visu trīs grupu (AB, CD, EF) apvienošana, lai noskaidrotu ceturtās spēles pretinieku. Savukārt izšķirošajā cīņā par turnīra titulu sacentīsies tikai 10 labākās komandas.

Latvijas junioru meiteņu izlasei pirmajā spēlē pretim stāsies mājinieku komanda, bet nākamajās divās spēlēs pretinieks būs zināms pēc iepriekšējās spēles rezultāta un vietas kopvērtējuma tabulā.


Latvijas junioru meiteņu izlases sastāvs: Evelīna Barone (skips), Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa, trenere Iveta Staša-Šaršūne.

Latvijas junioru meiteņu spēļu grafiks:
01.11.
19:00 – “There`s always a tripple” (Dānija)
02.11.
10:55 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles
17:30 – pretinieks būs zināms pēc otrās spēles

Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji