No Šveices Latvijas sieviešu izlase atgriežas mājās ar 5.vietu

Šodien, 20.oktobrī noslēdzās pirmais “Ritz Crossmedia Trophy” turnīrs Šveices galvaspilsētā Bernē. 22 komandu konkurencē mūsu sieviešu izlase bez ierastā skipa Ivetas Stašas-Šaršūnes sastāvā izcīnīja augsto 5.vietu.
 

Latvijas izlase vispirms aizvadīja trīs spēles savā grupā, kur guva divas uzvaras, bet trešajā mačā izcīnīja neizšķirtu. Turpinājumā visas komandas tika saranžētas pēc iegūtajiem rezultātiem grupu turnīrā, lai noskaidrotu 4. spēļu kārtas pretinieku. Tajā mūsu izlase tikās ar vēl vienu komandu no Šveices, kuri šoreiz izrādījās krietni pārāki (13:3), sagādājot mūsu komandai pirmo zaudējumu.

Pirms pēdējās spēļu kārtās Latvijas izlase noslīdēja kopvērtējumā uz 7.vietu, līdz ar to pretim stājās nomināli vājāks pretinieks. Tas arī atspoguļojās spēlē, kuru izdevās uzvarēt ar 11:5. Pateicoties šai uzvarai, mūsu komanda pa visām spēlēm kopā nopelnīja 7 punktus, kas viņas gala rezultātā ierindoja 5.vietā šajā turnīrā.


Par pirmā “Ritz Crossmedia Trophy 2019” titula ieguvējiem kļuva Kristiana Bangartera komanda, ar kuru mūsu komanda spēli pabeidza pie neizšķirta rezultāta. Otro vietu izcīnīja Maksa Haudenšilda komanda, bet 3.vietā ierindojās Stefana Zignera komanda.

Šveicē kērlings jau labu laiku ir bijis augstā līmenī, tāpēc šis sasniegums, spēlējot pret šīs valsts komandām, lai sagatavotos nākamajā mēnesī gaidāmajam Eiropas čempionātam, ir vērā ņemams.


Latvijas komandas sastāvs: Santa Blumberga, Ieva Krusta, Evelīna Barone, Tīna Siliņa.

Latvijas komandas spēļu rezultāti:
8:5 – R.Gassers (Šveice)
8:4 – D.Šiferli (Šveice)
8:8 – K.Bangerters (Šveice)
3:13 – S.Heslers (Šveice)
11:5 – J.Brunners (Šveice)


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji