Latvijas sieviešu izlase startēs Šveices turnīrā

No 18. līdz 20.oktobrim Latvijas sieviešu izlase aizvadīs vienu no diviem sagatavošanās turnīriem pirms starta Eiropas čempionātā. Šveices galvaspilsētā Bernē rīkotajā “Ritz Crossmedia Trophy 2019” piedalīsies Jelgavas kērlinga kluba komanda, šoreiz gan bez Ivetas Stašas-Šaršūnes skipa pozīcijā.

“Ritz Crossmedia Trophy” turnīrs ar tādu nosaukumu norisināsies pirmo reizi, iepriekš tas bija pazīstams kā “Egger Trophy”. Debijas turnīra tituls tiks izspēlēts starp 22 komandām, kuras sadalītas divās grupās pa 10 un 12.


Starp daudzajām Šveices komandām sacensībās startēs arī Latvijas sieviešu izlase ar komandas nosaukumu “Jelgava”. Pirmajā spēļu kārtā mūsu komandai pretim stāsies “Zug Open” ar Rolandu Gasseru skipa pozīcijā (Šveice). Pēc tam tiks izspēlētas vēl divas grupas spēles, kuru pretinieki būs zināmi atkarībā no iepriekšējo spēļu iznākuma.

Pēc trim grupas spēlēm komandas tiks sarindotas no 1. līdz 22., lai noskaidrotu ceturtās spēļu kārtas pretiniekus. Fināla spēles norisināsies svētdien, 20.oktobrī plkst. 15:30 pēc Latvijas laika.


Latvijas komandas sastāvs: Santa Blumberga, Ieva Krusta, Evelīna Barone, Tīna Siliņa.

Latvijas komandas spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
18.10.
16:30 – R.Gassers (Šveice)
19.10.
10:00 – 2. spēļu kārta
15:30 – 3. spēļu kārta

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji