Otro gadu kērlingu aktīvi izmēģina Eiropas Sporta nedēļā

Piektajā #BeActive Eiropas Sporta nedēļā, kura šogad notika no 23. līdz 30.septembrim, devām iespēju iedzīvotājiem kļūt aktīvākiem, bez maksas izmēģinot kērlingu.

Šajā sportiskajā nedēļā bija iespēja iesaistīties vairāk kā 40 dažādos sporta veidos, kas kopumā aptvēra 1100 pasākumus, un otro gadu arī kērlinga nodarbības. Tās tika organizētas gan Rīgā, Kērlinga hallē, gan arī Ventspilī, Olimpiskajā centrā “Ventspils”, iesaistoties Ventspils kērlinga klubam.
 

Rīgā tika piedāvātas apmācības cilvēkiem ar invaliditāti, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem, bet Ventspilī uz ledus tikai aicināti jaunieši un pieaugušie. Kopumā tika apmācīti vairāk kā 60 interesentu, kuri aizvadīja nodarbības ar mainīgām sekmēm, toties mērķis izpildīts – kāda neliela daļa cilvēku spēja #piecelties un būt aktīvi.

Nodarbību laikā daži bija pat tā iekarsuši un iegājuši spēlē, ka pavadīja vairākas minūtes pie mājas, lai izdomātu ne tikai vienu, bet vairākus gājienus uz priekšu. Pēc šīm nodarbībām bija tādi, kuri ir gatavi turpināt apmācības, nu jau pievienojoties jauniešu vai pieaugušo apmācību grupām. Savukārt citi noteica, ka tagad būs daudz vieglāk sekot līdzi kērlinga spēļu tiešraidēm, jo ir lielāka saprašana, kas vispār uz laukuma notiek.

Kā viņiem gāja apskati sadaļā Fotogalerijas.
 

Bezmaksas nodarbības atbalstīja Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Kērlinga asociācija, līdzfinansēja Eiropas Savienības programma “Erasmus+”.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji