Mājinieki triumfē pasaules kērlinga tūres posmā Šveicē

Ar Šveices komandas uzvaru noslēdzies Pasaules kērlinga tūres (PKT) pirmais Eiropas posms vīriešu komandām “Baden Masters 2019”. Turnīrs norisinājās no 23. līdz 25.augustam Bādenē, Šveicē.
 

Sacensību ceturtdaļfinālā iekļuva četras Šveices, divas Skotijas un pa vienai Zviedrijas un Norvēģijas komandai, kopumā piedaloties 20 komandām. Pusfinālā 2016.gada titula ieguvējiem Pītera Dekrūza komandai (Šveice) pretim stājās viņu tautieši ar Janeku Švalleru skipa pozīcijā. Šoreiz mazāk pieredzējusī Švallera komanda izrādījās pārāka ar 6:3 un nokļuva finālā.

Savukārt otra vieta finālā tika sadalīta starp olimpiskā vicečempiona un divkārtējā šī turnīra titula ieguvēja Niklasa Edina komandu (Zviedrija) un pašreizējā Eiropas čempiona Brūsa Mauta komandu (Skotija). Šīs spēle noslēdzās ar 6:2 titulēto zviedru labā.
 

Līdz ar to finālā tikās PKT ranga 3.vietas Edina komanda ar 16.vietas Švallera komandu. Par pārsteigumu mājiniekiem, spēlējot savā treniņu mājvietā, šveiciešiem spēles septītajā endā izdevās izcīnīt četrus punktus, kas beigās atnesa uzvaru ar 6:4 un komandai pirmo “Baden Masters” turnīra titulu.
 

Spēles atkārtojumā pieejamas PKT YouTube kontā, bet jau no 27.augusta pusfināla un fināla spēles ar komentāriem latviešu valodā meklē Sportacentrs.com TV kanālā.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji