Par šīs sezonas jaukto pāru seriāla uzvarētājiem kļuva D.Regža/A.Regža

Otro sezonu pēc kārtas Kērlinga hallē tika organizēts “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīrs, kurš sastāvēja no septiņiem posmiem. Pēdējais no tiem norisinājās 24.martā, kurā pirmo vietu izcīnīja Ieva Rudzīte/Artis Zentelis, bet visas sezonas kopvērtējumā uzvarēja Dace Regža/Ansis Regža.
 

Pēdējā posma sacensībās no pirmā četrinieka uz starta izgāja tikai Ilutas Lindes/Arņa Veidemaņa komanda, kuriem izcīnot 3.vietu posmā izdevās tik vien kā nostiprināties sezonas kopvērtējuma 2.vietā.

Par septītā posma uzvarētājiem kļuva I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda, kura viegli tika galā ar saviem pretiniekiem pirmajās divās spēlēs, bet fināla cīņā tikai spēle otrajā pusē spēja nodrošināt komfortablu pārsvaru, lai uzvarētu Līgu Avenu/Aivaru Avotiņu.

Pateicoties uzvarai pēdējā posmā, I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda no 5.vietas kopvērtējumā pacēlās uz 3.vietu, apsteidzot Evitas Regžas/Renāra Freidensona komandu un izbīdot Latvijas čempionus Santu Blumbergu/Ritvaru Glulbi no pirmā četrinieka. Sacensību noslēgumā četras labākās komandas saņem naudas balvas par iegūtajām vietām.
 

I.Rudzītes/A.Zenteļa komandas spēļu rezultāti:
9:3 Z.Priste – Vonda/J.Vonda
11:2 L.Januleviciute/V.Kulakauskas (Lietuva)
9:4 L.Avena/A.Avotiņš

Sezonas kopvērtējuma pirmais četrinieks:

  1. D.Regža/A.Regža (389 punkti)
  2. I.Linde/A.Veidemanis (268 punkti)
  3. I.Rudzīte/A.Zentelis (203 punkti)
  4. E.Regža/R.Freidensons (188 punkti)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji