Meklē brīvprātīgos trenerus mācību nometnei Japānā

Honkongas Kērlinga asociācija un Aomori Kērlinga asociācija (Japāna) aicina pieteikties kērlinga trenerus, kuri būtu gatavi brīvprātīgi apmācīt kērlingistus ar pamata zināšanām.

Šī nometne, kas norisināsies no 11. līdz 19.augustam, Japānā tiek organizēta, lai nodrošinātu lielisku iespēju kērlinga iesācējiem, spēlētājiem ar dažādu vecumu un spējām iemācīties un uzlabot savas kērlinga prasmes un zināšanas vienā no ātrāk augošajiem sporta veidiem Āzijā.
 

Nometnē astoņiem treneriem un astoņiem treneru asistentiem būs paredzēts apmācīt 64 dalībniekus. Kursi norisināsies angļu valodā, kopumā deviņu dienu garumā, no kurām septiņas tiks pavadītas uz ledus.

Brīvprātīgajiem treneriem tiks nodrošināta bezmaksas dzīvošana, ēšana un vietējais transports Aomori pilsētā, kā arī būs pieejams bezmaksas “Goldline” kērlinga inventārs. Bez intensīvās darbošanās nometnē tiks organizētas apskates tūres pa skaisto Aomori pilsētu.
 

Pieteikumu jāsūta uz e-pastu: CurlingAsia@gmail.com līdz 30.aprīlim. Sīkāku informāciju par šo nometni vari meklēt sadaļā `Informācija` zem bildes.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji