Jaukto pāru turnīra sestajā posmā uzvar lietuvieši

“Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru seriāla sestais – priekšpēdējais posms norisinājās 17.februārī. Šoreiz par uzvarētājiem kļuva V.Paulauskaites/T.Viskupaiša komanda no Lietuvas.
 

Šajā posmā startēja maksimālais dalībnieku skaits – astoņas komandas, kuru vidū arī trīs komandas no Lietuvas. Kā izrādījās tad viena no tām bija visspēcīgākā šajā posmā. V.Paulauskaites/T.Viskupaiša komandai pirmajā spēlē, līdzīgā cīņā ar mūsu D.Zīles/A.Krimska komandu, izdevās noturēt iegūto pārsvaru līdz spēles beigām, uzvarot ar 5:4. Otrajā mačā viņi viegli tika galā ar saviem tautiešiem, bet trešajā tikās ar pagājušā posma uzvarētājiem I.Rudzīti/A.Zenteli. Šīs spēles otro pusi labāk aizvadīja lietuvieši, kas ļāva viņiem būt pārākiem ar 8:5 un izcīnīt uzvaru visā posmā. Savukārt I.Rudzītes/A.Zenteļa komandai, aizvadot divus veiksmīgus posmus šajā sezonā, ir izdevies pietuvoties kopvērtējuma 4.vietai, esot vairs tikai četru punktu attālumā.

Nepiedaloties pašreizējiem kopvērtējuma pirmo divu vietu ieguvējiem un E.Regžai/R.Freidensonam aizvadot neveiksmīgu posmu, kopvērtējuma pirmais trijnieks palicis nemainīgs.
 

V.Paulauskaites/T.Viskupaiša spēļu rezultāti:
5:4 – D.Zīle/A.Krimskis
11:4 – L.Januleviciute/M.Cepulis
8:5 – I.Rudzīte/A.Zentelis

Kopvērtējuma līderi pēc sešiem posmiem:

  1. D.Regža/A.Regža – 389 punkti
  2. I.Linde/A.Veidemanis – 240 punkti
  3. E.Regža/R.Freidensons – 188 punkti


Šīs sezonas pēdējais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru seriāla posms notiks 24.martā. Pašreiz ir saņemti pieteikumi no astoņiem pāriem, bet daži no tiem nav apstiprinājuši savu dalību. Līdz ar to, ja ir vēlme piedalīties sūtiet e-pastu uz rudzisu.cc@inbox.lv. Komandu saraksts tiks apstiprināts pēc 25.februāra.

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji