Piektajā jaukto pāru turnīra posmā uzvar I.Rudzīte/A.Zentelis

“Latvian Mixed Doubles Grand Prix” turnīrā pēc piektā posma, kas norisinājās 13.janvārī, turpinās cīņa par vietām kopvērtējumā. Šoreiz par posma uzvarētājiem kļuva Ieva Rudzīte/Artis Zentelis.
 

Pirmo reizi startējot šīs sezonas “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” seriālā, Ieva Rudzīte/Artis Zentelis pārliecinoši visās trijās spēlēs uzvarēja savus pretiniekus. Pirmajā spēlē sešos endos ar 11:4 tika pārspēta J.Rudzītes/J.Rēdliha komanda. Otrajā, pateicoties pieciem punktiem piektajā endā, tika pieveikti Latvijas čempioni S.Blumberga/R.Gulbis (10:5). Savukārt izšķirošajā mačā par pirmo vietu zaudējumu viņi sagādāja pašreizējiem kopvērtējuma līderiem D.Regžai/A.Regžam.

Lai arī pēdējos divos posmos D.Regža/A.Regža neizcīnīja pirmās vietas, tomēr vēl joprojām viņi ir pārliecinoši vadībā kopvērtējumā, apsteidzot savus tuvākos sekotājus I.Lindi/A.Veidemani par 140 punktiem. Pateicoties trešajai vietai šajā posmā, S.Blumberga/R.Gulbis pacēlās uz 4.vietu un nu jau vairs tikai 33 punkti šķir viņus no trešās pozīcijas.
 

I.Rudzītes/A.Zenteļa jauktā pāra komandas rezultāti:
11:4 – J.Rudzīte/J.Rēdlihs
10:5 – S.Blumberga/R.Gulbis
8:2 – D.Regža/A.Regža

Kopvērtējuma līderi pēc pieciem posmiem:

  1. D.Regža/A.Regža – 389 punkti
  2. I.Linde/A.Veidemanis – 240 punkti
  3. E.Regža/R.Freidensons – 188 punkti


Uz sesto posmu 17.februārī jau saņemti astoņi pieteikumi, bet uz septīto posmu 24.martā vēl ir divas brīvas vietas. Organizatori gaida pieteikumus uz e-pastu rudzisu.cc@inbox.lv.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji