Noskaidroti čempioni individuālajās kērlinga sacensībās

Noslēdzies trešais Saulkrastu novada individuālais čempionāts kērlingā. Sestdien, 12.janvārī tajā piedalījās līdz šim lielākais dalībnieku skaits.

Dalībnieku vidū junioru komandas SKOB/Stabulniece spēlētājas, tikko no pasaules junioru čempionāta atgriezušies juniori puiši, pagājušā čempionāta uzvarētāji, dalībnieki no Pieaugušo apmācības, Talsu kērlinga kluba un Rudzīšu kērlinga kluba pārstāvji, seniori un citi.
 

Diemžēl dalību sacensībās bija spiesti atsaukt pirmā čempionāta veiksmīgākie Kārlis Smilga un Ansis Regža, kas neapšaubāmi bija vieni no pretendentiem uz finālkārtu. Tāpat no dalības finālkārtā bija spiests atteikties Reinis Jučers, kuram pēc pamatkārtas bija otrs labākais rezultāts. Līdz ar to Sanitai Saulgriezei radās iespēja pacīnīties par godalgotu vietu, ko viņa arī veiksmīgi izmantoja. Pēc pamatkārtas labākie 10: Didzis Pētersons 46 punkti, Reinis Jučers 45 punkti, Deivids Jēkabsons 45 punkti, Krišs Vonda 44 punkti, Jānis Rudzītis 42 punkti, Jānis Rēdlihs 42 punkti, Elīza Stabulniece 42 punkti, Jānis Vonda 41 punkts, Katrīna Gaidule 41 punkts un Anna Frančeska Guste 40 punkti.

Par uzvarētāju sieviešu konkurencē kļuva juniore Anna Frančeska Guste ar 74 punktiem, kas kopvērtējuma bija trešais labākais rezultāts. Otrā vieta trešo reizi pēc kārtas Sanitai Saulgriezei (73 punkti). Trešā vieta, ņemot vērā papildrādītāju šoreiz Elīzai Stabulniecei ar 65 punktiem. Savukārt vīriešu konkurencē, sīvā cīņā ar otrās vietās ieguvēju junioru Deividu Jēkabsonu (78 punkti), uzvaru guva Didzis Pētersons, saņemot 79 punktus. Trešā vieta Jānim Rudzītim ar 72 punktiem.
 

Pateicamies Saulkrastu novadu domei par atbalstu!

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji