Jauna vietne sportā aizliegto vielu pārbaudei

Sadarbojoties ar Zāļu valsts aģentūru, Latvijas Antidopinga birojs ir papildinājis Latvijas Zāļu reģistra datus ar informāciju par atsevišķu medikamentu lietošanas ierobežojumiem sportā. ZVA mājas lapā tagad ir iespēja šo informāciju sameklēt.
 

Lai meklēšanas rezultātos redzētu informāciju par lietošanu sportā, nepieciešams atvērt papildu meklēšanas parametrus un atzīmēt papildu kolonu - Informācija par lietošanu sportā.


 

Atverot medikamenta paplašinātu informāciju, apskatāms, vai medikaments aizliegts ārpus sacensību laika, sacensību laikā un vai pastāv kādi lietošanas ierobežojumi.

Latvijas Antidopinga birojs aicina izmantot Latvijas Zāļu reģistru, lai pārbaudītu, vai medikaments nav aizliegts lietošanai sportā. Oficiālo Aizliegto vielu un metožu saraksta tekstu uztur Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) un tas ir pieejams aģentūras mājaslapā, arī ar tulkojumu latviešu valodā.

Jāpievērš uzmanība, ka informācija par lietošanu sportā pievienota tikai par tiem medikamentiem, kuru sastāvā ir Aizliegto vielu un metožu sarakstā iekļautās vielas vai kurus ievada, izmantojot kādu no aizliegtajām metodēm.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji