Šo svētdien startēs 17. Ventspils čempionāts kērlingā

Svētdien, 11.novembrī astoņas komandas uzsāks Ventspils pilsētas 17.atklātu čempionātu kērlingā.

Šosezon čempionātā piedalīsies tās pašas astoņas komandas, kas sacentās pagājušajā sezonā – pilsētas čempionvienība “ICE SCREAM” (skips S.Puriņš), 2.vietas ieguvēji – komanda “Ostas celtnieks” (A.Janbergs), 3.vietas komanda “Ventspils novads” (M. Libkovskis), komandas “Pērles” (G.Millere), Ice Storm (M.Salmiņš), “Lavīna” (I.Apmane), VKM (D.Ābelīte) un Snowflakes (I.Urbanoviča).
 

Ventspils čempionāta izspēles kārtība ir saglabāta tāda pati kā pagājušajās sezonās – visas komandas spēlēs vienā līgā, aizvadot divus pilnus spēļu apļus. Pirmais aplis noslēgsies gada beigās – 30.decembrī, bet otrais aplis tiks aizvadīts nākamā gada pirmajā ceturksnī.

Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, aprīlī labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas „mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā.
 

Izšķirošās spēles, tāpat kā iepriekšējā čempionātā, tiks izspēlētas pēc „Page play-off” principa. Čempionāta spēļu pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā komandām būs jāizspēlē ekstra ends. Atbilstoši Pasaules kērlinga federācijas izdotajiem spēles noteikumiem, sākot ar šo sezonu, kērlinga spēle notiek ar pieciem brīvajiem sargiem iepriekšējo četru sargu vietā. Tas nozīmē, ka katrā endā sargu zonā novietoto akmeņu izsišanu no laukuma var sākt tikai ar enda sesto akmeni, tādējādi padarot spēli spēlētājiem sarežģītāku un skatītājiem interesantāku.
 

Čempionāta atklāšana notiks svētdien, 11.novembrī plkst. 08:30. Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties sociālā tīkla Facebook kluba vietnē.

1.apļa 1.kārtas spēles plkst. 08:40
ICE SCREAM – Lavīna
Ventspils novads – SNOWFLAKES
ICE STORM – Ostas celtnieks
Pērles – VKM

1.apļa 2.kārtas spēles plkst. 11:15
VKM – Ventspils novads
Pērles – Lavīna
ICE SCREAM – ICE STORM
SNOWFLAKES – Ostas celtnieks

 

Čempionātu organizē Ventspils kērlinga klubs ar Latvijas kērlinga asociācijas un Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils”, bet Ventspils novada komanda ar novada pašvaldības atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji