Latvija pasaules jaukto kērlinga komandu čempionātu uzsāk ar zaudējumu

Šodien, 13.oktobrī pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāta pirmajā dienā Latvijas izlase tikās ar Zviedriju, kura spēles beigās izrādījās pārāka par mūsu valstsvienību.

Kanādas pilsētā Kelovnā 12 no 35 jauktajām kērlinga komandām uzsāka pasaules čempionātu pirmajā kārtā. Šo komandu starpā arī Latvijas izlase, kas sacentās pret Zviedriju.
 

Mūsu komanda izcīnīja pēdējā akmens tiesības pirmajā endā, kas tika “nonullēts”, saglabājot šīs tiesības uz nākamo endu. Tajā viņiem izdevās paņemt divus punktus, kas ir labs sākums, uzsākot čempionātu. Ilgi nebija jāgaida līdz zviedri atspēlēsies. Jau trešajā endā viņiem izdodas izcīnīt trīs punktus, panākot 3:2 savā labā. Tas iespaidoja mūsu izlases sniegumu, jo nākamajos divos endos neizdodas iegūt punktus. Līdz ar to Zviedrijas izlase nozog kopumā trīs un izvirzās vadībā ar 6:2. Sestajā endā Latvijas izlase papildina savu rezultātu, tiesa gan ar vienu punktu (3:6). Lai gan pretiniekiem pēc septītā enda neizdodas krasi palielināt rezultāta starpību (7:3), tomēr četrus punktus astotajā endā mūsu izlase neatgūst un spēli noslēdz ar zaudējumu 3:7.

Vēl mūsu grupā šodien spēles norisinājās starp Spāniju un Igauniju, kur pārāki ar 7:0 izrādījās dienvidnieki. Čehijas un Horvātijas izlašu starpā dominēja čehi – 8:1, bet debijas reizē Taivānas izlase negaidīti pārspēja Poliju ar 5:2.
 

Nākamā Latvijas izlases spēle šonakt plkst. 02:00 pret Horvātiju (pēc Latvijas laika), kurai tiešraidē varēs sekot līdzi Kelovnas kērlinga kluba YouTube kanālā.

Latvijas jauktās izlases sastāvs: Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte (skips), Didzis Pētersons, Dace Spilnere.
 

Latvijas jauktās izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
Z 3:7 – Zviedrija
14.10. 02:00 – Horvātija
14.10. 18:00 – Čehija
15.10. 18:00 – Igaunija
16.10. 22:00 – Taivāna
18.10. 06:00 – Polija
18.10. 22:00 – Spānija
19.10. 06:00 – Francija

/U – uzvara, Z – zaudējums/

Foto: WCF / Alina Pavlyuchik
 

Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (www.iksd.riga.lv), OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv) un SIA “ALD Automotive” (www.aldautomotive.lv); atbalstītāji – SIA “Aquasystems”.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji