Kuras komandas pārstāvēs Latviju Eiropas kērlinga čempionātā Igaunijā, skaties finālspēļu tiešraidē

Tas brīdis ir pienācis, kad Latvijas sieviešu un vīriešu kērlinga komandu starpā ir jānoskaidro Eiropas čempionāta dalībnieki. Tāpēc no 4. līdz 7.oktobrim Rīgā, Kērlinga hallē tiks aizvadīts kvalifikācijas turnīrs, kura izšķirošās spēles svētdien varēs vērot tiešraidē.
 

Šogad Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā startēs četras komandas sieviešu konkurencē un trīs komandas vīriešu konkurencē. Vispirms komandas aizvadīs divu apļu turnīra kārtu, pēc kuras divas labākās katrā konkurencē iekļūs fināla kārtā. Tur līdz vienas komandas divām uzvarām noskaidrosies, kura no sieviešu un kura no vīriešu komandām šogad dosies uz Eiropas kērlinga čempionātu, kas no 16. līdz 24.novembrim notiks Tallinā, Igaunijā.

Pagājušajā gadā uz Eiropas kērlinga čempionāta B divīziju devās Ivetas Stašas-Šaršūnes vadītā komanda, kurā viņas izcīnīja Latvijai tiesības šogad startēt A divīzijā. Savukārt pagājušā gada Eiropas kērlinga čempionāta dalībnieks Kārlis Smilga ar savu komandu šogad kvalifikācijā nestartē, kas dod iespēju kādai citai komandai pārstāvēt Latviju čempionāta B divīzijā.
 

Pamatturnīru 4.oktobrī, pirmajā kārtā uzsāks vīriešu komandas, bet 6.oktobrī noslēgsies ar sieviešu komandu spēlēm. Savukārt svētdien, 7.oktobrī plkst. 09:00 divas labākās sieviešu un divas vīriešu komandas dosies cīņā pirmajā fināla kārtas spēlē. Otrā spēle paredzēta plkst. 14:00, bet trešā, ja būs neizšķirts pēc pirmajām divām, norisināsies plkst. 19:00.

Finālspēļu tiešraidēm varēs sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā, Latvijas Kērlinga asociācijas “Facebook” kontā, kā arī Sportacentrs TV. Televīzijas tiešraidē varēs skatīties pirmo un otro spēli, bet trešo būs iespējams noskatīties atkārtojumā.
 

Dalībnieces sieviešu komandām:
JKK/Rudzīte
JKK/Staša-Šaršūne
RKK/Kāpostiņa
Nicoll/Regža

Dalībnieki vīriešu komandām:
A41/Gulbis
JKK/Rēdlihs
KKR/Trukšāns
 

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs

 

Foto: Ričards Zaļmežs

1.finālspēle


2.finālspēle

 

Turnīru finansiāli atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome.

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji