“CC Rudzisu” komanda turnīru Kaļiņingradā noslēdz ar uzvaru

Pirms pašas Latvijas kērlinga 2018./2019.gada sezonas sākuma Kaļiņingradas pilsētā, Krievijā beidzies 10. “MedExpert Curling Cup”. Sacensībās, kas norisinājās no 16. līdz 19.augustam par uzvarētāju kļuva Baltkrievijas un Krievijas kērlingistu apvienotā komanda – “Team Pavlyuchik”, savukārt Latvijas “CC Rudzisu” komandai kopvērtējumā 17.vieta.

Šī gada sacensībās kopumā 36 komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas cīnījās par “MedExpert Curling Cup” jubilejas kausu. Pirmo vietu, nezaudējot ne spēli, izcīnīja “Team Pavlyuchik”, kurā spēlēja gan Krievijas, gan Baltkrievijas kērlingisti. Finālā šī komanda ar 6:4 pārspēja “TeeLine Girls” no Krievijas.

Pateicoties graujošai uzvarai ar 11:1 pār “MCC-GEO” komandu no Krievijas, 2.vietu šajā turnīrā sev nodrošināja komanda “NEO” no Baltkrievijas. Savukārt komandas “P.I.G” (Krievija) uzvara ar 6:4 pār “Amber Deaf” (Krievija) ļāva viņiem noslēgt turnīru 3.vietā.

“CC Rudzisu” komanda no Latvijas turnīru uzsāka ar diviem zaudējumiem Krievijas un Baltkrievijas komandām, tiesa gan abas spēles beidzās tikai ar pretinieku viena punkta pārsvaru. Turnīra trešajā spēlē viņiem izdevās sagraut Krievijas senioru sieviešu komandu “Neva” ar 13:1, un, nospēlējot neizšķirti ar komandu “Mafia”, komanda pirms izšķirošās piektās spēles nonāca Sudraba grupā (13.-24.vieta).

Pēdējā sacensību spēlē mūsu komandai pretim stājās dienvidu kaimiņi lietuvieši. Šajā mačā labāki izrādījās latvieši, kas ļāva viņiem no 23.vietas pakāpties un “MedExpert Curling Cup” turnīru noslēgt 17.vietā.

“CC Rudzisu” komandas sastāvs – Jeļena Rudzīte (skips), Jānis Rudzītis, Didzis Pētersons, Anita Pētersone

“CC Rudzisu” komandas spēļu rezultāti:
Z 4:5 – “Team Telnova” (Krievija)
Z 6:7 – “Team Smotrin” (Baltkrievija)
U 13:1 – “Neva” (Krievija)
N 4:4 – “Mafia” (Krievija)
U 9:6 – “SLYDIS” (Lietuva)

/U – uzvara, Z – zaudējums, N – neizšķirts/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji