Rudzīšu kērlinga kluba komanda piedalīsies turnīrā Kaļiņingradā

Pirms gaidāmās 2018./2019.gada sezonas turnīrā “MedExpert Curling Cup”, kas no 16. līdz 19.augustam norisināsies Kaļiņingradā, Krievijā, startēs arī viena komanda no Latvijas – “CC Rudzisu”.

Šogad šis “MedExpert Curling Cup” turnīram ir 10. – jubilejas gads, tāpēc sacensības norisināsies Kaļiņingradas pilsētā, nevis kā ierasts piejūras kūrortā Svetlogorskā. Toties dalībnieku skaits kā ierasts ir 36 komandas, kuru starpā bez 26 Krievijas komandām piedalīsies arī sešas no Baltkrievijas un pa vienai no Polijas, Lietuvas, Igaunijas, un arī mūsu “CC Rudzisu”.

Visas komandas sadalītas trijās grupās pa 12 katrā. Viena no grupām sacensības uzsāks 16.augusta vakarpusē, savukārt pārējās divas grupas uz ledus kāps nākamās dienas rīta pusē. Pēcpusdienā katra grupa izspēlēs vēl pa vienai spēlei, pēc kuras notiks komandu pārgrupēšana pēc iegūtajiem rezultātiem A grupā (1.-12.vieta), B grupa (13.-24.vieta) un C grupa (25.-36.vieta).

Šajās jaunajās grupās komandas sacentīsies vēl divos mačos, pēc kuriem notiks vēl viena pārgrupēšana Zelta (1.-12.vieta), Sudraba (13.-24.vieta) un Bronzas grupās (25.-36.vieta), lai pēdējā – piektajā spēlē noskaidrotu “MedExpert Curling Cup” turnīra uzvarētāju.

Zelta grupas izšķirošās spēles norisināsies plkst. 15:00 pēc Latvijas laika, kur vienu no tām būs iespējams vērot tiešraidē. Tā pat organizatori nodrošinās tiešraides spēlēm no pamatturnīra.

“CC Rudzisu” komandas sastāvs – Jeļena Rudzīte (skips), Jānis Rudzītis, Didzis Pētersons, Anita Pētersone.

“CC Rudzisu” komandas spēļu grafiks:
17.08. (pēc Latvijas laika)
11:15 – “Team Telnova” (Krievija)
18:30 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji