Atklāta pieteikšanās Rīgas čempionātam

Nu jau par tradīciju ir kļuvis Rīgas čempionāts kērlingā, kas ik gadu notiek novembra mēnesī. Pagājušā gadā par čempioniem kļuva NICOLL/Regžas komanda sieviešu konkurencē un SKOB/Regža – vīriešu konkurencē.

Čempionāta mērķis ir noskaidrot labākās kērlinga komandas Rīgā un Latvijā. Katrai komandai, kura piedalīsies Rīgas čempionātā, ir garantētas divas spēles. Sacensības notiks saskaņā ar WCF (Pasaules kērlinga federācija) spēles un sacensību noteikumiem, ņemot vērā arī grozījumus attiecībā uz slotu galvām. Jebkuras atkāpes no noteikumiem, kas saistītas ar pieteikto komandu skaitu, tiks izziņotas līdz spēļu sākumam.

Čempionāts norisināsies no 2018.gada 16.novembra (spēļu sākums atkarīgs no pieteikto komandu skaita) līdz 2018.gada 18.novembrim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Komandas vārdiskais pieteikums iesniedzams elektroniski līdz 2018.gada 20.oktobra plkst. 16:00, nosūtot uz e-pastu: info@kerlingahalle.lv. Savukārt aizpildītu un parakstītu komandas pieteikuma veidlapu jāiesniedz līdz spēļu sākumam.

Sīkāka informācija – info@kerlingahalle.lv vai pa tālruni 27748444.

Sacensības organizē Sporta klubs “OB”, finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Kērlinga halle

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji