KKR/Vondas junioru komanda piedalīsies nometnē Lillehammerē

Mūsu junioru puišu komanda KKR/Vonda – pašreizējie Latvijas čempioni – kā pirmie pirms sezonas dosies uz ārzemēm. Viņi piedalīsies Lillehammeres jaunatnes kērlinga nometnē, kas no 12. līdz 18.augustam norisināsies 1994.gada ziemas olimpisko spēļu mājvietā Lillehammerē, Norvēģijā.

Nometne tapusi sadarbībā ar Lillehammeres Olimpisko sporta centru, ziemeļu junioru kērlinga tūri, Norvēģijas kērlinga federāciju un Lillehammeres kērlinga klubu.

Nedēļas garumā puiši un meitenes vecumā no 13 līdz 19 gadiem uzlabos savas prasmes, piedaloties ārpus ledus nodarbībās, kā arī treniņos uz ledus. Bez tam arī junioru komandu treneriem būs iespēja uzlabot savas trenera iemaņas.

Šajā laikā ne tikai vietējā kērlinga kluba treneri un instruktori strādās ar jauniešiem, bet šo nometni apmeklēs arī kērlinga personības no ziemeļu valstīm. Viena no šīm personībām būs Alisona Kreviazuka, kura Kanādas izlases sastāvā 2014.gadā kļuva par pasaules vicečempioni, bet šeit pat Rīgā 2013.gadā notiekošajā pasaules čempionātā ieguva bronzas medaļu. Tā pat nometnē piedalīsies un savas zināšanas jaunajiem kērlingistiem nodos Tomass Lovolds, Džeims Draiburgs un Pīters Moe.

 

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji