Sākusies pieteikšanās jaukto pāru septiņu posmu seriālam

Līdz 2018./2019.gada sezonas sākumam vēl nepilni divi mēneši, bet jau pirmie Latvijas kērlinga turnīru organizatori aicina pieteikties sacensībām. Pagājušajā gadā debiju pieredzējušais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīrs norisināsies arī gaidāmajā sezonā.

Tā pat kā iepriekšējā sezonā, arī otrajā šī turnīra pastāvēšanas gadā tiks aizvadīti septiņi posmi, kur maksimālais dalībnieku skaits posmā būs astoņi pāri. Ja vienā posmā pieteikumu skaits sasniegs vairāk par atļauto, tad četri pāri tiks izvēlēti pēc reitinga, bet atlikušās četras komandas noteiks organizatori.

Laicīgi piesakoties uz vismaz četriem posmiem, tas ir līdz 16.augustam, no kuriem vismaz viens ir šī seriāla piektais, sestais vai septītais posms, komanda par posmu maksā 80Eur dalības maksu. Savukārt tie pāri, kuri vēlas piedalīties ne vairāk kā trijos posmos, par dalību vienā posmā maksās 90Eur. Turklāt kopvērtējuma balvu fonds šogad sasniedz 700Eur.

 

“Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posmu norise:

1.posms – 16.septembris (pieteikšanās līdz 16.08.2018)
2.posms – 14.oktobris
3.posms – 11.novembris
4.posms – 25.novembris
5.posms – 13.janvāris
6.posms – 17.februāris
7.posms – 24.marts

Pieteikumus jāsūta uz e-pastu: rudzisu.cc@inbox.lv, tajos norādot informāciju par komandas (pāra) dalībnieku vārdiem uzvārdiem, kontaktinformāciju un pēc nepieciešamības papildus informāciju komandas (pāra) reitinga punktu noteikšanai.

Sīkāka informācija par turnīru atrodama pievienotajās saitēs zem bildes.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji