Centra sporta kvartālā varēs izmēģināt grīdas kērlingu

2018.gada 9.jūnijā Centra sporta kvartālā (Barona ielā 116a) no plkst. 12.00 līdz 17.00 notiks Rīgas Domes Labklājības departamenta rīkotais pasākums “Veselīga dzīvesveida diena”, kurā piedalīsies arī Latvijas Kērlinga asociācija ar grīdas kērlingu.

Pagājušajā gadā “Veselīga dzīvesveida diena” ietvaros ar kērlinga interesentiem tikāmies Lucavsalā, savukārt šogad šis pasākums pārcēlies uz daudz aktīvāku Rīgas kvartālu pie sporta nama “Daugava”.

Arī šogad pasākuma laikā dažādi sporta klubi, treneri, aktīvo nodarbību skolas savos stendos, kā arī uz skatuves, uzrunās un iepazīstinās pasākuma dalībniekus ar savu piedāvāto aktivitāti/sporta veidu, aicinot rīdziniekus izvēlēties piedāvātos pakalpojumus, sporta un veselīgas atpūtas iespējas.

Paralēli pasākumā varēs noteikt svarīgākos veselības rādītājus un noklausīties vērtīgas speciālistu (kardiologu, fizioterapeitu, uztura speciālistu u.c.) lekcijas.

Ieeja būs bez maksas, taču uz dažām nodarbībām būs nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Sīkāku informāciju par pasākumu meklē mājas lapā.

 

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji