JKK/Rudzīte uzvar otrajā Darbadienu līgas posmā pēc kārtas

Šīs sezonas noslēdzošais Darbadienu līgas “Makss un Morics” posms, kas norisinājās no 26.februāra līdz 9.maijam, beidzies ar JKK/Rudzītes komandas uzvaru, kurai izdevās arī “Veselības Fabrikas” posmā izcīnīt 1.vietu.

Kopumā šajā posmā piedalījās 11 komandas, kuras bija sadalītas divās grupās, aizvadot tajās apļa turnīru. Pēc tam abu grupu divas labākās komandas turpināja cīņu pusfināla un fināla spēlēs, savukārt grupas 3. un 4.vietas ieguvējas noskaidroja 5.-8.vietu sadalījumu, bet atlikušās trīs komandas cīnījās par 9.-11.vietu.

Pirms pāris nedēļām uzzinājām 9.-11.vietu ieguvējus. Par austāko iespējamo vietu sacentās komanda BERZ, SKOB/Stabulniece un ratiņkērlinga komanda Alliance. Izcīnot divas pārliecinošas uzvaras šajā mikro cīņā, 9.vietu gala kopvērtējumā ieguva BERZ. Pateicoties SK OB/Stabulnieces komandas uzvarai ar 10:1 pār Alliance, viņām izdevās iegūt 10.vietu, savukārt kopvērtējuma tabulu noslēdz komanda Alliance.

Darbadienu līgas “Makss un Morics” posma 5.-8.vietu sadalīja ratiņkērlinga komanda OPA!, SK OB/Regža, RKK/Kāpostiņa un KKR/Vonda. Spēle par 7.vietu norisinājās starp KKR/Vondas un OPA! komandām, kurā pārliecinošu uzvaru ar 14:6 guva KKR/Vondas komanda. Savukārt cīņa par 5.vietu bija krietni vien sīvāka, kur SK OB/Regža ar 7:5 pārspēja RKK/Kāpostiņas komandu.

Šīs sezonas pēdējā Darbadienu līgas posma fināla kārtā iekļuva KKR/Vondas junioru komanda, SK OB/Regža MIX, Laimīgie un JKK/Rudzīte. Vienā no pusfināla spēlēm komandai Laimīgie spraigā cīņā ar 7:6 izdevās pārspēt SK OB/Regža MIX, bet otrajā duelī dominēja JKK/Rudzītes komanda, kura izcīnīja uzvaru pār KKR/Vondas junioru komandu ar 11:1.

Arī spēlē par 3.vietu KKR/Vondas junioru komanda bija bezspēcīga pret pieredzes bagātāko pretinieku – SK OB/Regža MIX, piedzīvojot zaudējumu ar 1:10. Rezultāta pārsvara ziņā līdzīgs izvērtās arī fināls, kurā JKK/Rudzītes komanda saviem pretiniekiem – komandai Laimīgie nedeva iespēju atspēlēties, uzvarot spēli ar 8:2, kā arī Darbadienu līgas “Makss un Morics” posmu.

“Makss un Morics” posma kopvērtējums:

 1. JKK/Rudzīte
 2. Laimīgie
 3. SK OB/Regža MIX
 4. KKR/Vonda jun.
 5. SK OB/Regža
 6. RKK/Kāpostiņa
 7. KKR/Vonda
 8. OPA!
 9. BERZ
 10. SK OB/Stabulniece
 11. Alliance

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji