Latvijas junioru kērlinga čempionātā zināmi pusfinālisti
Pamatturnīra spēles Latvijas junioru kērlinga čempionātā aizvadītas. Meiteņu konkurencē visas četras dalībnieces 8.aprīlī turpinās cīņu par vietu finālā, bet puišu konkurencē starp piecām komandām vienai čempionāts ir beidzies.
 
Šodien, 7.aprīlī meiteņu komandas izspēlēja katra divas spēles un noslēdza apļa turnīra kārtu. Pagājušā gada Latvijas čempiones TKK/Bremane uzvarēja abās spēlēs, noslēdzot pamatturnīru bez zaudējumiem. Dienas pirmajā spēlē pret SK OB/Stabulnieces komandu viņas ieguva pārsvaru sākot no trešā enda, spēli noslēdzot 10:3 savā labā.
 
Bet otrajā spēlē pret ventspilniecēm VKK/Salmiņas komandu, TKK/Bremanes otrajā endā gūtie pieci punkti vēl nenozīmēja uzvaru, jo pretinieces izlīdzināja rezultātu jau pēc ceturtā enda (5:5). Toties piektajā Talsu kērlinga kluba pārstāves izcīnīja septiņus punktus un sestajā nozaga vēl divus, kas deva deviņu punktu pārsvaru (14:5). Trīs punktus rezultātam vēl pielika VKK/Salmiņas komanda, bet ar to bija par maz. Galarezultātā uzvar TKK/Bremane ar 14:8.
 
Līdz ar to meiteņu pusfinālos tiksies pamatturnīra 1.vieta – TKK/Bremane ar 4.vietu VKK/Salmiņas komandu un 2.vieta – SK OB/Stabulniece ar SK OB/Ieviņas komandu. Šīs spēles sāksies 8.aprīlī plkst. 09:00, bet fināls un spēle par 3.vietu norisināsies plkst. 15:00.
 
Puišu konkurencē tika aizvadītas trīs spēļu kārtas. Pirmās dienas līderi KKR/Vonda arī šodien turpināja teicami. Rīta spēlē sagraujot SK OB/Bunča komandu ar 18:0, bet vakara spēlē tikai spēles otrajā daļā tiekot galā ar ventspilnieku VKK/Salmiņa komandu. Pēc četriem endiem vēl bija neizšķirts (3:3), bet pēc pārtraukuma KKR/Vondas komandai izdevās gūt piecus bez atbildes punktus, spēli noslēdzot 8:3 savā labā.
 
Savukārt pagājušā gada Latvijas čempioniem TKK/Vilka komandai padevās divas graujošas uzvaras. Rīta spēlē ar 20:0 pārspēta TKK/Zasa komanda, bet uzreiz pēc tās ar 22:0 SK OB/Bunča komanda.
 
Pusfinālu nodrošina tikai četras komandas no pieciem dalībniekiem. Pēdējā vieta tika sadalīta starp TKK/Zasa un SK OB/Bunča komandām. Šīs spēle izvērtās spraiga līdz pat beigām. Bez pēdējā akmens tiesībām Talsu kērlinga kluba komandai spēli izdevās uzsākt ar nozagtiem pirmajiem diviem endiem, kopumā iegūstot četrus punktus. Savukārt spēles turpinājumā ceturto un piekto endu nozog rīdzinieki, kas viņiem ļauj panākt neizšķirtu 4:4. Nākamajos divos endos komandas apmainās punkta guvumā, bet astotajā TKK/Zass izcīna vienu punktu un uzvaru ar 6:5, kas viņiem dod vietu pusfinālā.
 
Līdz ar to TKK/Zasa komandai nāksies cīnieties ar līdz šim nepārspēto KKR/Vondas komandu, bet otrā pusfināla duelī pieredzējušajai TKK/Vilka komandai pretim stāsies VKK/Salmiņš. Pusfināli sāksies 8.aprīlī plkst. 12:00, bet fināls un spēle par 3.vietu norisināsies plkst. 18:00.
 
Latvijas čempionāts junioriem meiteņu un puišu konkurencē norisinās no 6. līdz 8.aprīlim.
 
Meiteņu komandu sastāvi:
TKK/Bremane: Zane Ilze Brakovska, Evelīna Barone, Helma Gerda Bidiņa, Madara Bremane, Megija Anna Graumane, trenere Santa Blumberga
SK OB/Ieviņa: Ērika Patrīcija Bitmete, Anna Lasmane, Veronika Apse, Rēzija Ieviņa, treneris Artūrs Gerhards
SK OB/Stabulniece: Betija Gulbe, Katrīna Gaidule, Anna Frančeska Guste, Elīza Stabulniece, Emīlija Tralmaka, treneris Artūrs Gerhards
VKK/Salmiņa: Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča, Kristīne Bulačņikova, Sindija Zviedre, Helēna Reizniece, trenere Dace Ābelīte
 
Puišu komandu sastāvi:
KKR/Vonda: Deivids Jēkabsons, Reinis Jučers, Ričards Vonda, Krišs Vonda, treneris Artūrs Gerhards
TKK/Vilks: Eduards Seļiverstovs, Jānis Bremanis, Anrijs Mikuss Briežkalns, Kristaps Vilks, treneris Raimonds Vaivods
TKK/Zass: Aleksandrs Urbo, Krišjānis Java, Markuss Ozoliņš, Kristaps Zass, treneris Raimonds Vaivods
SK OB/Buncis: Ralfs Varess, Renards Dzalbe, Aleksandrs Baranovskis, Roberts Buncis, Emīls Zvirbulis, treneris Artūrs Gerhards
VKK/Salmiņš: Markuss Salmiņš, Matīss Cirvelis, Fricis Zalmanis, Mārtiņš Caune-Luste, Artūrs Beitāns, trenere Dace Ābelīte
 
Spēles norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Interesentiem ieeja bez maksas.
 
Meiteņu komandu spēļu rezultāti:
SK OB/Ieviņa – VKK/Salmiņa 9:3
TKK/Bremane – SK OB/Stabulniece 10:3
SK OB/Stabulniece – SK OB/Ieviņa 11:4
TKK/Bremane – VKK/Salmiņa 14:8
 
Puišu komandu spēļu rezultāti:
TKK/Vilks – TKK/Zass 20:0
KKR/Vonda – SK OB/Buncis 18:0
TKK/Vilks – SK OB/Buncis 22:0
VKK/Salmiņš – TKK/Zass 7:3
KKR/Vonda – VKK/Salmiņš 8:3
TKK/Zass – SK OB/Buncis 6:5
 
Meiteņu komandu kopvērtējums:
Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
LSD
1.
TKK/Bremane
3
3
0
73.7
2.
SK OB/Stabulniece
3
2
1
106.9
3.
SK OB/Ieviņa
3
1
2
122.5
4.
VKK/Salmiņa
3
0
3
137.9
 
Puišu komandu kopvērtējums:
Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
LSD
1.
KKR/Vonda
4
4
0
93.1
2.
TKK/Vilks
4
3
1
85.5
3.
VKK/Salmiņš
4
2
2
166.0
4.
TKK/Zass
4
1
3
171.4
5.
SK OB/Buncis
4
0
4
161.1
 
Kērlinga kluba atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji