Latvijas ratiņkērlinga čempionu titulu pārliecinoši izcīna KKR/P.Rožkovas komanda
Otro gadu pēc kārtas nemainīgā sastāvā KKR/Poļinas Rožkovas vadītā komanda ieguva Latvijas čempionu godu ratiņkērlingā. Spēles norisinājās 3. un 4.aprīlī.
 
Lai uzvarētu čempionātā kādai no abām dalībniecēm bija jāizcīna trīs uzvaras. Jau pēc pirmās sacensību dienas KKR/P.Rožkovas komanda tam bija tuvāk nekā viņu pretinieki Alliance/A.Dimbovskis. Pēc divām pārliecinošām uzvarām KKR/P.Rožkovas komandai atlika izcīnīt uzvaru vēl vienā spēlē.
 
Šodien, 4.aprīļa spēlē nekas neliecināja, ka Alliance/A.Dimbovska komanda ir gatava pretoties. Jau pirmajā endā viņiem bija iespēja paņemt punktus ar pēdējā akmens tiesībām, tomēr pretiniekiem izdodas vienu nozagt. Otrajā endā viņi panāk neizšķirtu (1:1), bet spēles turpinājums atkal pāriet KKR/P.Rožkovas komandas zīmē. Lai gan trešajā endā viņi iegūst tikai vienu punktu (2:1), tomēr turpinājumā viņiem izdodas zagt vienu endu pēc otra, tā līdz pat septītajam endam. Spēle noslēdzas pie rezultāta 7:1. Pateicoties šai trešajai uzvarai, Latvijas čempionu titulu iegūst KKR/P.Rožkovas komanda.
 
Pēcspēles intervijā Poļina Rožkova bija ļoti priecīga un piebilda, ka visa komanda ir priecīga par iegūto titulu, papildinot: „Šogad mēs apzinājāmies, ka mēs esam to pelnījuši! Mēs varējām nokoncentrēties un spēlēt savu spēli.”
 
Kurā brīdī radās tās sajūtas, ka šo čempionātu var uzvarēt, Poļina Rožkova ar pārliecību saka: „Mēs jau janvārī sapratām, ka varam uzvarēt. Tieši tāpēc, ka mēs ļoti labi nostartējām turnīrā Somijā (3.vieta – aut.piez.). Mūsu uzdevums bija noturēt šo koncentrēšanos līdz čempionātam un izpildīt to, kas ir jāizpilda. Pat ja kaut kas uz ledus nesanāca, nekas, mēs viens otru atbalstījām. Tā taču ir tikai spēle un patiesībā mēs jau neko nezaudējam. Papildus tam visam mēs mēģinājām izbaudīt spēli un būt vienota komanda.”
 
Komandai garas atpūtas nebūs, jo jau ar nākamo nedēļu viņi turpinās treniņu procesu. Tur tiks pievērsta uzmanība dažādiem mešanas paņēmieniem un tehnikai, ko nepieciešams trenēt gan uz parasta – mazāk krītoša, gan uz vairāk krītoša ledus.
 
KKR/P.Rožkovas komanda izcīnījusi ne tikai čempionu godu, bet arī tiesības pārstāvēt Latviju pasaules ratiņkērlinga čempionāta B divīzijā, kas šogad norisināsies Somijas pilsētā Lohjā no 9. līdz 15.novembrim.
 
KKR/Rožkova komandas sastāvs: Poļina Rožkova, Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris – Arnis Veidemanis.
Alliance/Dimbovskis komandas sastāvs: Aleksandrs Dimbovskis, Aleksandrs Vitohins, Jurijs Volgins, Gaļina Pavlova, Valerijs Asadčijs, treneris – Kirils Savuškins.
 
Čempionāta spēles norisinājās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.
 
Čempionāta spēļu rezultāti:
KKR/P.Rožkova – Alliance/A.Dimbovskis 9:4
KKR/P.Rožkova – Alliance/A.Dimbovskis 10:3
KKR/P.Rožkova – Alliance/A.Dimbovskis 7:1
 
Kērlinga kluba atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
 
 
Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.
 
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji