PČ Latvijas kvalifikācijas turnīrā jauktajiem pāriem aizvadītas pirmās spēles
Pasaules kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrs jauktajiem pāriem šodien, 22.februārī aizsākās ar diviem dueļiem, kuros uzvarēja VKK – S.Blumberga/R.Gulbis un SK OB – D.Regža/A.Regža komandas.
 
Vienā no spēlēm tikās Latvijas čempioni VKK – S.Blumberga/R.Gulbis ar Latvijas čempionāta 4.vietu KKR – S.Jeske/R.Jeske. Spēli veiksmīgāk iesāka S.Blumbergas/R.Gulbja komanda, pēc diviem endiem izvirzoties vadībā ar 3:0. Nākamajos divos endos viņu pretiniekiem izdevās pietuvoties rezultātā līdz -1. Savukārt piektajā endā S.Blumbergas/R.Gulbja komandai izdodas izcīnīt četrus punktus, kas viņiem dod piecu punktu pārsvaru – 7:2. Tomēr S.Jeskes/R.Jeskes komanda ir nepiekāpīga un sestajā endā atspēlē trīs punktus. Septītajā endā ejot, rezultāts uz tablo 7:5 Ventspils kērlinga kluba pārstāvju labā. Viņiem izdodas veiksmīgs šis ends, kas papildina viņu punktus vēl par diviem, panākot 9:5, līdz ar to izcīnot pirmo uzvaru šajā kvalifikācijas turnīrā.
 
Uz blakus celiņa tikās Latvijas čempionāta 2. un 3.vietas ieguvēji. Līdz ceturtajam endam neviena no komandām neguva vairāk par punktu endā. Nozagtais punkts otrajā endā dod SK OB – D.Regžas/A.Regžas komandai +2 punktu pārsvaru pār KKR – I.Lindes/A.Veidemaņa komandu pēc četriem endiem 3:1. Piektajā endā rezultāts tiek izlīdzināts 3:3. Tomēr jau nākamajā endā D.Regžas/A.Regžas komanda iegūst jau trīs punktu pārsvaru. Komandas turpina spēli septītajā endā, bet I.Lindes/A.Veidemaņa komandai neizdodas sarežģīto situāciju vērst sev par labu, līdz ar to, endu nepabeidzot, viņi pie rezultāta 3:6 atzīst pretinieku pārākumu.
 
Komandas vispirms izspēlēs divu apļu turnīru, pēc kura divi labākie pāri iekļūs finālturnīrā, kur aizvadīs spēles līdz vienas komandas divām uzvarām. Finālspēles norisināsies svētdien, 25.februārī no plkst. 09:00.
 
Seko līdzi tiešraidēm no Kērlinga halles.
 
Visas pasaules čempionāta Latvijas kvalifikācijas spēles jauktajiem pāriem norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji