SK OB/Regžas senioru komanda uzvaras attālumā no LČ titula
Latvijas kērlinga čempionātā senioriem vīriešiem aizvadīta pirmā sacensību diena. Uzvarot abās spēlēs, čempionāta titulam pietuvojusies SK OB/Regžas komanda.
 
Dienas pirmo spēli pārliecinoši uzsāka SK OB/Regžas komanda, pirmajos divos endos izvirzoties vadībā ar 7:0. Trešajā endā TKK/Bremaņa komandai izdodas rezultāta starpību samazināt līdz -5, bet jau nākamajā endā šo starpību pretinieki palielina, turklāt piektajā un sestajā endā vēl papildus tiek nozagti kopā pieci punkti. Pie rezultāta 15:2 pēc sestā enda TKK/Bremaņa komanda paspiež rokas, lai var gatavoties revanšam šīs dienas otrajā spēlē.
 
Pēcpusdienā šis senioru duelis tikās atkal, lai turpinātu noskaidrot Latvijā labāko komandu. Tā pat kā dienas pirmajā spēlē, tā arī otrajā dominēja SK OB/Regžas komanda, kas oponentiem neļāva iegūt ne punktu līdz pat sestajam endam, tā savā kontā iekrājot jau septiņus punktus. Sestajā endā TKK/Bremaņa komanda spēj paņemt tik vien kā vienu punktu un panākt 1:7. Šis punkts viņiem daudz neko nepalīdz, jo pēc iegūtajiem trim punktiem septītajā endā, SK OB/Regžas komanda panāk 10:1 un izcīna otro uzvaru, jo šāda rezultātu starpība TKK/Bremaņa komandai deva ļoti niecīgas cerības uz atspēlēšanos.
 
Līdz ar to pēc divām gūtajām uzvarām pirmajā dienā Latvijas čempionātā senioru komandām, SK OB/Regžas komanda sev ielikusi labu pamatu uzvarai visā čempionātā, jo sacensības tiek izspēlētas līdz vienas komandas trim uzvarām.
 
Rīt, 11.februārī plkst. 08:30 norisināsies trešā čempionāta spēle, kura arī noteiks vai cīņa par titulu turpināsies, vai arī Latvijas čempionātā būs zināms uzvarētājs.
 
Spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Tās būs iespējams vērot arī tiešraidē.
 
SK OB/Regža komandas sastāvs: Ansis Regža (skips), Aivars Gulbis, Aivars Purmalis, Jānis Rēdlihs, Aivars Gavars.
TKK/Bremanis komandas sastāvs: Andris Bremanis (skips), Modris Vītoliņš, Aivars Lācis, Gunārs Bremanis, treneris Raimonds Vaivods.
 
Spēļu rezultāti:
SK OB/Regža – TKK/Bremanis 15:2
SK OB/Regža – TKK/Bremanis 10:1
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji