Latvijas kērlinga čempionātā noskaidroti finālisti
Pēc aizvadītām trīs pamatturnīra dienām Latvijas kērlinga čempionātā sieviešu un vīriešu konkurencē, divas labākās sieviešu – JKK/Staša-Šaršūne, JKK/Rudzīte un divas labākās vīriešu komandas – A41/Gulbis, Junkers Bosch/Smilga sacentīsies par 17. Latvijas čempiona titulu.
 
Ja pēc divām pirmajām sacensību dienām jau bija skaidrs, ka sieviešu konkurencē finālspēlēs piedalīsies JKK/Staša-Šaršūnes komanda, tad otrā fināliste tika noskaidrota pēdējā pamatturnīra dienā. Par to kļuva JKK/Rudzītes komanda, kura dienas pirmajā spēlē sarūpēja vienīgo zaudējumu JKK/Staša-Šaršūnes komandai ar 10:6, bet dienas otrajā spēlē piekāpās Nicoll/Regžas komandai ar 8:11, tomēr šis zaudējums viņām neliedza iespēju kvalificēties fināla kārtai. Savukārt pēc pamatturnīra jau ir skaidrs, ka 3.vietu šogad Latvijas čempionātā ir izcīnījusi RKK/Kāpostiņas komanda, jo abās savstarpējās spēlēs viņas pieveica Nicoll/Regžas komandu, kura šo čempionātu noslēdza 4.vietā.
 
Tā pat kā sieviešu tā arī vīriešu konkurencē viens no finālistiem pēc divām izspēļu dienām bija zināms – A41/Gulbja komanda. Ja dienas pirmajā spēlē viņi sešos endos ar 7:4 pārspēja pagājušā gada čempionus Junkers Bosch/Smilga komandu, tad vēlajā vakara spēlē JKK/Rēdliha komanda, iegūstot četrus vajadzīgos punktus desmitajā endā, sarūpēja viņiem pirmo zaudējumu čempionātā ar 8:9. Ļoti svarīga izrādījās vakara spēle starp Junkers Bosch/Smilgas un KKR/Trukšāna komandām, kuras uzvarētājs nodrošinātu sev vietu fināla kārtā. Spēle izvērtās spraiga līdz pašām beigām, kur gala rezultātā ar viena punkta pārsvaru 7:6 uzvaru un vietu finālā izcīnīja Junkers Bosch/Smilga. Savukārt šis zaudējums KKR/Trukšāna komandu atmeta uz 4.vietu, kurā viņi noslēdza šī gada Latvijas čempionātu, bet 3.vietā ierindojās JKK/Rēdliha komanda.
 
Visas finālkārtas spēles tiks izspēlētas svētdien, 4.februārī, kur līdz divām uzvarām tiks noskaidrots 17. Latvijas čempions sieviešu un vīriešu konkurencē.
 
Spēle tiešraidē un pēc tam atkārtojumā var skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā.
 
Latvijas kērlinga čempionāta spēles sieviešu un vīriešu konkurencē no 1. līdz 4.februārim norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji