Pēc LČ otrās dienas līderi nemainās – JKK/Staša-Šaršūne un A41/Gulbis
Latvijas kērlinga čempionāta pirmās dienas līderi JKK/Staša-Šaršūne un A41/Gulbis saglabā savu statusu arī pēc otrās sacensību dienas, turpinot čempionātu bez zaudējumiem.
 
Latvijas čempionāta otrajā dienā komandas aizvadīja pirmā apļa kārtas pēdējo spēli un uzsāka otrā apļa kārtu. Sieviešu konkurencē pēc pirmās dienas līderos ar divām uzvarām bija JKK/Staša-Šaršūnes komanda, kura turpināja krāt uzvaras arī otrajā čempionāta spēļu dienā. Rīta spēlē JKK/Staša-Šaršūnes komanda jau no paša spēles sākuma dominēja un beigās pārliecinoši ar 11:4 uzvarēja RKK/Kāpostiņas komandu, savukārt pēcpusdienas mačā nedeva nekādas iespējas Nicoll/Regžas komandai atspēlēties, pieveicot to ar 10:2 septiņos endos. Pēc pirmās dienas tieši Nicoll/Regžas komanda bija vienīgā, kura nebija guvusi uzvaru nevienā no spēlēm, kas viņām izdevās otrajā sacensību dienā. Rīta spēlē ar 7:4 tika pieveikta pagājušā gada čempione JKK/Rudzīte.
 
Līdz ar to pēc divām aizvadītajām dienām ar četrām uzvarām četrās spēlēs kopvērtējuma augšgalā atrodas JKK/Staša-Šaršūnes komanda, ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem otro vietu ieņem JKK/Rudzīte, bet RKK/Kāpostiņas un Nicoll/Regžas komandas ar vienu uzvaru un trim zaudējumiem dala 3./4.vietu.
 
Vīriešu konkurencē A41/Gulbja komanda divām pirmās dienas uzvarām pievienojas vēl divas čempionāta otrās dienas uzvaras. Abas spēles tika noslēgtas septiņos endos. Pirmajā tika pieveikta JKK/Rēdliha komanda ar 10:3, bet vēlajā vakara spēlē ar 9:3 viņi lika kapitulēt KKR/Trukšāna komandai, kurai otrajā sacensību dienā izdevās uzvarēt pagājušā gada čempionus Junkers Bosch/Smilga komandu ar 6:5.
 
Pēc četrām izspēlētām Latvijas čempionāta spēlēm kopvērtējuma līderpozīciju saglabā A41/Gulbja komanda, 2./3.vietu dala KKR/Trukšāna un Junkers Bosch/Smilga komandas, kurām ir pa divām uzvarām un diviem zaudējumiem, bet JKK/Rēdliha komanda vēl līdz šim nav tikusi pie uzvaras šajā čempionātā.
 
Spēle tiešraidē un pēc tam atkārtojumā var skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā.
 
Latvijas kērlinga čempionāta spēles sieviešu un vīriešu konkurencē no 1. līdz 4.februārim norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji