M.Trukšāna komanda izcīna 8.vietu „Jeti Cup 2018”

Tallinā, Igaunijā no 12. līdz 14.janvārim norisinājās astotais „Jeti Cup” kērlinga turnīrs. Par uzvarētājiem kļuva Krievijas junioru puišu komanda, bet M.Trukšāna skipotā „KRISTAPS PORZINGIS #NBAVote” palika 8.vietā.
 
18 komandu vidū par spēcīgākajiem „Jeti Cup 2018” turnīrā izrādījās Krievijas junioru puišu komanda., kuri vienreiz spēli noslēdza ar neizšķirtu rezultātu, bet pārējās četrās spēlēs guva uzvaras. Finālspēlē viņi tikās ar „Mighty Ducks” komandu no Igaunijas. Spēle aizritēja līdzīgi, līdz piektajā endā juniori ieguva trīs punktus un divu punktu pārsvaru rezultātā, ko spēja noturēt līdz pat spēles beigām, iegūstot uzvaru ar 5:3. Turnīra 3.vietu izcīnīja „CC Tallin” (Igaunija).
 
No Latvijas šajā turnīrā piedalījās tikai viena komanda – M.Trukšāna vadītā „KRISTAPS PORZINGIS #NBAVote”. Šogad viņiem neizdevās atkārtot pagājušā gada panākumu un izcīnīt „Jeti Cup” titulu, paliekot 8.vietā.
 
Turnīru komanda uzsāka ar divām uzvarām, bet turpinājumā sekoja divi zaudējumu šo sacensību finālistiem. Uzvara pēdējā spēlē pret Krievijas junioru meiteņu komandu deva papildus divus punktus un augstāku vietu kopvērtējumā.
 
M.Trukšāna komandas spēļu rezultāti:
U 5:3 – M.Tūrmane (Igaunija)
U 7:3 – „Ryttylan Visa” (Somija)
Z 5:9 – „Mighty Ducks” (Igaunija)
Z 4:6 – Krievijas junioru puišu komanda
U 9:2 – Krievijas junioru meiteņu komanda
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji