PČ jauktajām komandām zaudējums favorītei – Zviedrijai
Pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāta piektajā dienā Latvijas izlasei pretim stājās grupas līdere Zviedrijas izlase. Tas apliecinājās arī spēlē, piedzīvojot otro zaudējumu ar 3:6 šajā čempionātā.
 
Latvijas izlase pirmo endu sāka bez pēdējā akmens tiesībām, tomēr Zviedrijas izlase nespēja tajā paņemt punktus. Sākums cerīgs. Nākamajā endā Zviedrijas izlasei izdevās izmatot pēdējā akmens tiesības un iegūt divus punktus. Lai gan rezultāts krasi nemainījās, tomēr pret Zviedrijas izlases diviem punktiem endā, Latvija varēja atbildēt tikai ar vienu punktu līdz septītajam endam. Šo endu Latvijas izlase „nonullē”, ar cerību astotajā endā paņemt vajadzīgos trīs punktus, lai izlīdzinātu, bet četrus, lai spēli uzvarētu. Tas diemžēl neizdodas un nākas kapitulēt spēcīgajai Zviedrijas jauktajai kērlinga komandai ar 3:6.
 
Komentārs no skipa – Jāņa Rudzīša par spēli pret Zviedrijas izlasi:
„Spēle pret komandu, kura, manuprāt, spēlēs finālā un tur būs favorīte. No visām redzētajām komandām Zviedrija izskatās vislabāk. Spēles sākumā varēja redzēt, ka mūs nedaudz nenovērtē un zviedriem ir noskaņojums spēles rezultātu nokārtot pirmajos endos. Pirmajā endā Zviedrija šķiet pieļāva vienīgo kļūdu spēlē – izveidoja mājas centrā kabatu, kur mēs uzreiz iesēdinājām savu akmeni, līdz ar to pirmais ends nozagts. Tālākā spēles gaita lielu estētisko baudījumu skatītājiem nesagādāja. Zviedrija endos ar savu pēdējo metienu sita visu ārā un pacietīgi gaidīja kādu mūsu kļūdu. Diemžēl trijos endos viena pieļautā kļūda uzreiz maksāja vienu papildus punktu, savukārt mūsu endos pretinieks nepieļāva nekādu risku un lielas iespējas mums aizķerties nebija. Tika notīrīti visi iespējamie sargi un arī "freezi". Zaudējums jebkurā gadījumā paliek zaudējums, bet ar piesardzīgu optimismu raugāmies uz atlikušajām divām apakšgrupas spēlēm ar Franciju un ASV.”
 
Pēc četrām nospēlētām spēlēm savā apakšgrupā Latvijas izlase ieņem 4.vietu. Lai kvalificētos astotdaļfinālam ir jāuzvar abās pēdējās spēlēs pret Franciju un ASV. Kur ASV komanda ir tiešie konkurenti uz vietu astotdaļfinālā. Tomēr, ja vienu no atlikušajām spēlēm Latvija zaudēs, tad vēl ir cerības, ka esam labākā komanda starp 4.vietu ieguvējām. Lai gan patlaban izlasei ir sliktākais LSD metiens no visām ceturto vietu ieguvējām apakšgrupās. Tāpēc jau rīt, 11.oktobrī jācīnās par uzvaru pret Franciju, bet dienu vēlāk izšķirošā cīņa – būt vai nebūt.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases sastāvs: Jānis Rudzītis (skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
7.10. 17:00 – Brazīlija (10:3)
8.10. 13:00 – Baltkrievija (6:2)
9.10. 09:00 – Ķīna (5:6)
10.10. 17:00 – Zviedrija (3:6)
11.10. 17:00 – Francija
12.10. 09:00 – ASV
 
Foto: © WCF / Alina Pavlyuchik 2017
 
Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com)Latvijas Nafta (www.latvijasnafta.lv) un OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv); atbalstītāji – SIA “ALD Automotive”, SIA “Glazūra AG”, SIA “Aquasystems”, SIA “MXV”.
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale
Sarauj Latvija !!!!
2017-10-11 15:17:51

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji