Piedalies prognožu spēlē!
LKA piedāvā prognožu konkursu, kas saistīts ar 2017./2018.gada sezonas Latvijas izlašu startiem WCF (pasaules kērlinga federācijas) rīkotajās sacensībās. Prognozē, esi labākais un saņem balvas no Kērlinga halles un Isostar!
 
Kas jādara, lai piedalītos konkursā?
Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam Facebook lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Pēc tam sameklējiet meklētājā – Latvijas Kērlinga asociācija un nospiediet `LIKE`. Tālāk sekojiet līdz jaunākajām ziņām par prognozēšanas spēli.
 
Kā norisināsies konkurss?
Jums būs iespēja prognozēt visu 2017./2018.gada sezonas WCF (pasaules kērlinga federācijas) rīkoto turnīru Latvijas izlašu spēļu beigu rezultātus, ierakstot tos attiecīgi zem Facebook ziņas par prognozēšanas iespēju Latvijas Kērlinga asociācijas Facebook lapā. Spēles prognozes ziņa tiks ielikta stundu pirms pašas spēles, savukārt prognozes varēs iesniegt līdz attiecīgās spēles sākumam. Papildus punktus saņems tas prognozētājs, kurš pirms pašas pirmās turnīra spēles noprognozēs visprecīzāk vietu, kuru Latvijas izlase ieņems pēc attiecīgā turnīra izspēlēšanas.
 
Kā spēlē tiks piešķirti punkti?
Punkti tiks piešķirti pēc šādas shēmas:
Par pilnīgi pareizu spēles iznākuma prognozi - 5 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja prognozi ar pareizu punktu starpību - 3 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja noteikšanu - 1 punkts
Par nepareizu spēles uzvarētāju noteikšanu - 0 punkti
Par pareizu/tuvāko izlases vietas ieņemšanu turnīrā - 5 punkti
 
Kā noteiks uzvarētājus?
Katras spēles beigās tiks ievadīts pareizais spēles rezultāts un saskaitīti prognozētāju iegūtie punkti. Prognožu spēles uzvarētāju noskaidrosim pēc visu sezonas laikā prognozēto spēļu beigām. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kuram būs vairāk uzminēto precīzo rezultātu (5 punktu atbildes). Ja arī 5 punktu vērto atbilžu skaits sakritīs, tad skatīsimies 3 punktu vērto atbilžu skaitu. Tomēr, ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad tas tiks noteikts ar izlozes palīdzību.
 
Šajā sezonā prognožu spēle būs par:
Pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātu
Eiropas kērlinga sieviešu un vīriešu čempionātu
Olimpisko spēļu sieviešu kvalifikācijas turnīru
Pasaules junioru puišu un meiteņu kērlinga čempionātu
Pasaules senioru sieviešu un vīriešu kērlinga čempionātu
Pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātu
Olimpisko spēļu sieviešu turnīru, pasaules sieviešu un vīriešu kērlinga čempionātu, ja Latvijas komandas piedalīsies
 
 
No šodienas sekosim līdzi Latvijas jauktās kērlinga izlases spēlēm. Pirmā prognoze būs spēlei ar Brazīlijas izlasi, kas parādīsies Facebook lapā plkst. 16:00.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
7.10. 17:00 – Brazīlija
8.10. 13:00 – Baltkrievija
9.10. 09:00 – Ķīna
10.10. 17:00 – Zviedrija
11.10. 17:00 – Francija
12.10. 09:00 – ASV
 
Neliels komentārs no izlases skipa – Jāņa Rudzīša par čempionāta atmosfēru un gatavību spēlei:
„Veiksmīgi esam ieradušies pasaules čempionātā un aizvadījuši pirmo dienu, kur galvenie notikumi bija komandu sapulce, iesildīšanās un oficiālā atklāšanas ceremonija. Komandu sapulcē galvenais jaunums bija izmaiņas mūsu grupā. Dienu pirms čempionāta no dalības atteicās Itālija un tās vietā mūsu grupā spēlēs Ķīna. Tas protams visu padara vēl interesantāku. Treniņā notestējām ledu – vidēji ātrs. Tikko apstrādāti akmeņi, līdz ar to ļoti krītošs, bet kopumā ledus sajūtas aptuveni tādas pašas kā ikdienas treniņā kērlinga hallē, līdz ar to apstākļi liekas ļoti pieņemami. Atklāšanās ceremonija un bankets bija ar tradicionālām Šveices lietām – govju zvaniem un sieru. Dzīvošanas apstākļi mums ļoti labi, tā ka esam pilnībā gatavi šodienas pirmajai spēlei ar Brazīliju.”
 
 
 
Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Latvijas Nafta (www.latvijasnafta.lv) un OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv); atbalstītāji – SIA “ALD Automotive”, SIA “Glazūra AG”, SIA “Aquasystems”, SIA “MXV”.
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale
Lieliska ideja un BĒDĪGS izpildījums... Publicēt šādu pasākumu pirmajā spēles dienā (nevis nedelu-divas pirms) , turklāt sestdienā, kad ir vismazākā iespēja ka vidējais Latvietis atrodas pie interneta...Atlaut prognozet 1 STUNDU! (nopietni?!) pirms katras speles - nopietni Jus domajat, ka visiem ir pieejams internets konkreta laika.... Rezultats redzams - 5-6 dalibnieki. Jajauta - kam si prognozu spele domata - vai lai pec iespejas vairak kerlinga (un ne tikai) sabiedribas liktu sekot izlashu spelem (kas manuprat butu primari) vai ari kjeksisa pec, ko pec tam ielikt LKA atskaitee, ka padarito darbinu... Kaa teicu - lieliska ideja un bedigs izpildijums.
2017-10-09 10:19:01

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji