Pēc dažām dienām Latvijas jauktā kērlinga komanda uzsāks cīņu PČ
Pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātā, kurš norisināsies Šveices kalnu kūrortā Šamperī no 6. līdz 14.oktobrim, piedalīsies arī Latvijas izlase.
 
Komanda rīt, 5.oktobrī 06:30 agri no rīta sāks ceļu uz Šamperī, lai startētu savā pirmajā pasaules jaukto kērlinga komandu čempionātā.  Šogad 38 komandas cīnīsies par trešo pasaules čempionu titulu, jo vēl tikai trīs gadus atpakaļ, sākot no 2005.gada, šis bija Eiropas jaukto komandu kērlinga čempionāts. Tajā piedalīsies arī divas debitantes – Luksemburga un Honkonga.
 
Latvijas izlase pasaules čempionātā spēlēs B apakšgrupā, kurā sacentīsies ar ASV, Baltkrievijas, Brazīlijas, Francijas, Itālijas un Zviedrijas izlasēm. Katras grupas (kopā piecas grupas) trīs labākās komandas un labākā no visu grupu 4.vietu ieguvējām kvalificēsies izslēgšanas spēlēm – astotdaļfinālam, attiecīgi pēc play – off principa noskaidrojot 2017.gada pasaules čempionu jauktajām kērlinga komandām. Finālspēle un spēle par 3.vietu tiks izspēlēta 14.oktobrī plkst. 15:00 pēc Latvijas laika. Pagājušajā gadā par pasaules čempioniem kļuva Krievijas izlase.
 
Komentārs no komandas skipa – Jāņa Rudzīša pirms došanās uz pasaules čempionātu:
„Esam patīkamā pozitīvā satraukumā. Sagatavošanās posmā galvenās lietas, kuras plānojām, esam izdarījuši, tagad atliek tikai izbaudīt čempionāta gaisotni. Uz ledus sākot no augusta beigām esam bijuši daudz, daži izlases dalībnieki pat ļoti daudz, tā kā iekšēji ir pārliecība, ka esam tik gatavi tik cik bija iespējams esošo finanšu un laika resursu ietvaros. Ar pretinieku izpēti „uz papīra” neesam ļoti aizrāvušies, koncentrēsimies uz savu izpildījumu un ja tas būs stabils bez nevajadzīgām svārstībām, tad gala rezultāts būs labs. Turiet par mums īkšķus, domājiet labas domas, no savas puses apsolāmies iespēju robežās informēt par mūsu gaitām!”
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases sastāvs: Jānis Rudzītis (skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere.
 
Spēles tiešraidē no pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāta nodrošinās Latvijas filmēšanas grupa. Tiešraides un visu spēļu reultātus atradīsiet čempionāta oficiālajā mājas lapā.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
7.10. 17:00 – Brazīlija
8.10. 13:00 – Baltkrievija
9.10. 09:00 – Itālija
10.10. 17:00 – Zviedrija
11.10. 17:00 – Francija
12.10. 09:00 – ASV
 
Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Latvijas Nafta (www.latvijasnafta.lv) un OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv); atbalstītāji – SIA “ALD Automotive”, SIA “Glazūra AG”, SIA “Aquasystems”, SIA “MXV”.
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale
Pats galvenais, izbaudat šī lieliskā turnīra atmosfēru un lai VEIKSME ir Jūsu rezervists !!!!
2017-10-05 09:42:46

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji