Kuras Latvijas kērlinga komandas dosies uz Eiropas čempionātu?
Pēc divām dienām, 27.septembrī astoņas Latvijas kērlinga komandas uzsāks cīņu Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā, kurā piecās spēļu dienās tiks noskaidrota tā sieviešu un vīriešu komanda, kura dosies uz Eiropas kērlinga čempionātu.
 
Eiropas kērlinga čempionāts norisināsies Sanktgallenē, Šveicē no 17. līdz 25.novembrim. Latvijas sieviešu un vīriešu kērlinga izlases arī šogad startēs šī čempionāta B grupā. Lai uzzinātu, kuras divas komandas pārstāvēs Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, tiek rīkots kvalifikācijas turnīrs. Tajā piedalīsies pirmo četru vietu ieguvēji Latvijas kērlinga čempionātā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.
 
Sieviešu un vīriešu konkurencē katra komanda aizvadīs sešas spēles, spēlējot divas reizes ar visām trijām pretinieku komandām. Šis apļa turnīrs noslēgsies 29.septembrī. Pēc iegūtajiem rezultātiem, divas spēcīgākās sieviešu un vīriešu komandas iekļūst sacensību finālturnīrā. Gadījumā, ja nav iespējams pēc rezultātiem noteikt komandas, kas turpinās cīņu, tad pārspēles par iekļūšanu finālturnīrā notiks 30.spetembrī plkst. 09:00.
 
Finālturnīra pirmā spēle sāksies 30.septembrī plkst. 14:00. Lai noskaidrotu sieviešu un vīriešu komandu, kas pārstāvēs Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, ir jāuzvar divās savstarpējās spēlēs. Līdz ar to otra finālturnīra spēle notiks 1.oktobrī plkst. 09:00 un, ja būs nepieciešams, tad trešo spēli komandas aizvadīs tās pašas dienas plkst. 14:00.
 
Visas Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīra spēles norisināsies Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H, Rīgā. Ieeja bez maksas.
 
Spēles varēs skatīties tiešraidē.
 
Sieviešu komandas:
JKK/Rudzīte (Ieva Rudzīte – skips)
RKK/Bērziņa (Ieva Bērziņa – skips)
Nicoll/Regža (Evita Regža – skips)
JKK/Staša-Šaršūne (Iveta Staša-Šaršūne – skips)
 
Vīriešu komandas:
Junkers Bosch/Smilga (Kārlis Smilga – skips)
KKR/Trukšāns (Mārtiņš Trukšāns – skips)
A41/Gulbis (Ritvars Gulbis – skips)
TKK/Bremanis (Jānis Bremanis – skips)
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji