Iepazīsti kērlingu Ventspilī!
Ventspils kērlinga klubs aicina interesentus iepazīt olimpisko sporta veidu kērlingu. Kērlings ir spēle, kuru var spēlēt ikviens – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta. Tāpēc Ventspils kērlinga klubs aicina – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums!
 
Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, tomēr Ventspils kērlinga klubs, ar Ventspils pilsētas domes, Olimpiskā centra „Ventspils” un SIA “Vats” atbalstu, jaunās sezonas sākumā ir sagādājis visiem interesentiem iespēju bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.
 
Aicinām ikvienu interesentu jebkurā vecumā, sākot no vismaz 12 – 13 gadiem (diemžēl, jaunākiem būs par grūtu, jo kērlinga akmens sver turpat 20 kg). Trīs nodarbībās, Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā, būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kā arī kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina varbūt tieši kērlings ir Jūsu sporta veids!
 
Gaidām Jūs Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē:
Svētdien, 24.septembrī
plkst. 09.30 – tiekamies foajē uz īsu instruktāžu
plkst. 10.00 – 11.30 – nodarbības uz ledus
Svētdien, 1.oktobrī
plkst. 10.00 – 11.30 – nodarbības uz ledus
Sestdien, 7.oktobrī
plkst. 09.00 – 10.30 – nodarbības uz ledus
 
Vēl piebilstams, ka kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts sportisks apģērbs, cimdi un maiņas sporta apavi, jo uz ledus nevajadzētu kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga apmācībai nepieciešamo inventāru – birsti un slīdzoli varēs saņemt hallē.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Ventspils kērlinga klubs
Komplimenti Lindai par informācijas atspoguļošanu - daudzpusīgi, interesanti un aktuāli !
2017-09-21 17:23:53

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji