Jaukto pāru kausā junioriem uzvar M.Bremane/M.Ozoliņš
Sestdien, 16.septembrī notika Sporta klubs “OB” rīkotais „SILVANOLS Mixed Doubles izaicinājuma kauss junioriem”. Par uzvarētājiem kļuva Madara Bremane/Markuss Ozoliņš.

Pēdējā sacensību spēlē M.Bremane/M.Ozoliņš pārliecinoši ar 7:2 pārspēja K.Gaidules/D.Jēkabsona komandu, kas ļāva viņiem izcīnīt uzvaru pirmajā jaukto pāru turnīrā junioriem.

Šis turnīrs neizpalika arī bez vairākiem spilgtiem momentiem. Deividam Jēkabsonam vienīgajam izdevās lielisks LSD metiens, kad mērlente nebija jāizmanto, jo akmens pilnībā nosedza mājas centru. Visiem liels pārsteigums bija uzvarētāja Markusa Ozoliņa lieliskais sniegums. Savukārt Katrīnai Gaidulei izdevās tik lielisks metiens, kad no bezcerīgas situācijas pie rezultāta 2:6 tika panākts neizšķirts. Turnīra “nagla” bija pēdējā spēle, kad visi juta līdzi katrs savam favorītam, kas nodrošinātu vēlamāku vietu kopvērtējuma tabulā.
 
Liels paldies mūsu draugiem Silvanols un īpaši Oskaram Gobam, Kārums un Ievai Bērziņai, VENDEN, kā arī kluba biedriem A.Regžam un D.Regžai.
 
Kopvērtējums:
  1. Madara Bremane/Markuss Ozoliņš
  2. Zane Ilze Brakovska/Krišs Vonda
  3. Anna Frančeska Guste/Kristaps Vilks
  4. Elīza Stabulniece/Ričards Vonda
  5. Katrīna Gaidule/Deivids Jēkabsons
  6. Betija Gulbe/Jānis Bremanis
 
Turnīrs notiek pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles atbalstam.
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji