I.Bērziņas komanda bez uzvarām Budapeštā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 8. līdz 10.septembrim I.Bērziņas sieviešu kērlinga komanda piedalījās „Season`s Opening Curling Cup” turnīrā Budapeštā, Ungārijā. Ar komandas nosaukumu „Ladies Power”, I.Bērziņas komanda nepilnā sastāvā (I.Bērziņa, U.Ģērmane, E.Dompalma-Linuža) 14 komandu konkurencē ieguva pēdējo vietu turnīrā.
 
Turnīra gaitā I.Bērziņas komanda spēlēja pret trīs komandām no Ungārijas un vienu vīriešu komandu no Slovākijas. Pirmās pretinieces bija Ungārijas junioru meiteņu komanda „Hungarian Junior Girls”, kurā skips bija pieredzes bagātā Ungārijas sieviešu izlases vairākkārtēja dalībniece Nagi Džiondži. Kā pastāstīja I.Bērziņas komandas spēlētāja E.Dompalma-Linuža, tad visu spēles laiku komandai bija iespēja paņemt daudz akmeņus, tomēr izšķirošajos momentos tika pieļautas kļūdas un gala rezultātā piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 4:9. Turklāt viņa piebilda, ka šajā spēlē ledus ātrums bieži mainījās, mājas spēks variēja robežās no 3.2s līdz 3.7s, kas sarežģīja spēles gaitu.
 
Otrajā spēlē I.Bērziņas komandai pretim stājās komanda no Ungārijas „Jegdaralok”, kurā atkal kā skips spēlēja Nagi Džiondži. Komentējot šo spēli, E.Dompalma-Linuža atzīst, ka abu komandu samēri bijuši līdzīgi, tomēr nestabilais komandas sniegums un vēlme paņemt vairāk kā vienu akmeni endā ļāva pretiniekiem pirmajos četros endos nozagt katrā pa vienam punktam. Līdz ar to spēles gaitu vairs neizdevās lauzt un tika piedzīvots otrais zaudējums ar 2:9.
 
Trešā spēle pret komandu „Nesza Rozmar” no Ungārijas diemžēl sākās neveiksmīgi. Pretinieku skipam pirmajā endā ar savu pēdējo akmeni izdevās izsist mājas centrā daļēji aiz sarga novietoto I.Bērziņas komandas akmeni un paņemt piecus punktus. Tomēr turpmākajos endos spēles rezultātu izdevās izlīdzināt, apraksta spēles sākumu E.Dompalma-Linuža. Turklāt pēdējais ends iesākās cerīgi, jo mājā bija tikai I.Bērziņas komandas akmeņi, tomēr pretinieku komandas viceskipam izdevās mājas centrā novietot savu akmeni, kuru pretinieku skipam izdevās nosargāt līdz enda beigām, kas noveda komandu pie trešā zaudējuma turnīrā ar 6:9.
 
Pēdējā I.Bērziņas komandas spēle bija pret Slovākijas vīriešu komandu „Adara”. Kā E.Dompalma-Linuža raksturoja šīs spēles sākumu, tad tā ritējusi punkts punktā. Sestajā endā „Adara” komandas nozagtie trīs punkti lauza spēles gaitu. Pēc šī enda I.Bērziņas komanda nespēja atgūties un zaudēja to ar 3:8. Zaudējot visas četras spēles, turnīrs tika noslēgts 14.vietā.
 
Turnīrā uzvarēja D.Palancas sieviešu komanda „Team Palancsa”, bet 2.vietā „Season`s Opening Curling Cup” turnīrā ierindojās Z.Kisa vadītā vīriešu komanda „UTE Férfi”.
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji