R.Vondas junioru puišu komanda krāj pieredzi Polijā

No 26. līdz 31. augustam R.Vondas junioru komanda aizvadīja kērlinga nometni Polijas pilsētā Gižicko, pēc kuras 1.-3.septembrī startēja "Mazury Curling Cup" turnīrā, kurā dalībnieku vidū bija arī KK Rīga komanda.
 
Piecas dienas R.Vondas skipotā komanda pavadīja intensīvā kērlinga treniņu nometnē „Mazury Curling Festival”. Kā pastāstīja Krišs Vonda, tad viņi katru dienu aizvadīja pamīšus divas stundas uz ledus, tad divas stundas pārtraukums un tā līdz pašam vakaram. Galvenokārt tika trenēts līdzsvars, beršana un izslīdēšana. Vakarpusē pēc vakariņām bijusi iespēja uzspēlēt futbolu, volejbolu un citas sporta spēles, bet mūsu junioru komandu dienas treniņi bija tā nokausējuši, ka neesot bijis vairs spēka.
 
Šajā pašā ledus arēnā pēc nometnes norisinājās "Mazury Curling Cup" turnīrs. Tas kopumā bija sapulcinājis 36 komandas. Par uzvarētājiem kļuva „Softclub” jauktā kērlinga komanda no Baltkrievijas. No Latvijas šajā turnīrā spēlēja ne tikai junioru puišu komanda „Pārtija” (R.Vonda, K.Vonda, R.Jučers, D.Jēkabsons), bet arī KK Rīga komanda (J.Vonda, S.Saulgrieze, J.Kavešņikovs, Z.Priste – Vonda). Ar trīs uzvarām un diviem zaudējumiem KK Rīga komanda turnīru noslēdza 13.vietā, bet junioru komanda „Pārtija” ar divām uzvarām, diviem zaudējumiem un vienu neizšķirtu spēli turnīru pabeidza 17.vietā.
 
KK Rīga komandas rezultāti:
Z 4:7 MC Hammer (Lietuva)
U 10:1 BROKEN BROOMS (Polija)
U 11:2 Happy End (Polija)
Z 1:5 Foczki z Zatoczki (Polija)
U 6:5 AZS Gliwice Ice Rockets (Polija)
 
Partija komandas rezultāti:
U 4:2 BROKEN BROOMS (Polija)
U 15:1 Czwarta generacja  (Polija)
Z 6:9 Culani jeden  (Polija)
Z 3:4 MCC Bez Endu (Polija)
N 3:3 Fazi
 
/U – uzvara, Z – zaudējums, N – neizšķirts/
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji