„Latvian International Challenger 2017” turnīrs izsludina spēļu grafiku

Jaunizveidotajā pasaules kērlinga tūres turnīrā „Latvian International Challenger 2017” pieteikušās 15 komandas vīriešu konkurencē un 15 komandas sieviešu konkurencē. Turnīrs norisināsies Tukuma ledus hallē no 26. – 29.oktobrim.

Komandas tiks sadalītas pa trim grupām, katrā grupā pa piecām komandām gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Pirmajās trīs dienās tiks aizvadīta grupu turnīra kārta, kurā komandas savstarpēji izspēlēs pa vienai spēlei. Savukārt svētdien astoņas labākas komandas katrā konkurencē turpinās cīņu par pirmo „Latvian International Challenger 2017” titulu.

Vīriešu konkurencē turnīrā piedalīsies komandas no Anglijas, Austrijas, Dānijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Norvēģijas, Polijas, Skotijas, Šveices un arī četras komandas no Latvijas. Latviju pārstāvēs pagājušā gada Latvijas čempioni Junkers Bosch/Smilga (K.Smilga), Latvijas vicečempioni CC Riga (M.Trukšāns) un Latvijas desmitkārtējā čempiona R.Gulbja vadītā komanda, kuriem piebiedrosies J.Bremaņa Latvijas vīriešu junioru izlase. Mūsu komandām konkurenci sastādīs 2016.gada pasaules vicečempioni no Dānijas ar R.Stjerni priekšgalā, šī gada Skotijas junioru čempiona K.Brīsa komanda, kura pagājušajā sezonā (2016/2017) Eiropas junioru kērlinga tūrē (EJCT) ieņēma kopvērtējumā 1.vietu, kā arī dažas valstu nacionālas izlases un citas komandas.

Sieviešu konkurencē apstiprināto dalībnieku vidū turnīrā piedalīsies komandas no Baltkrievijas, Dānijas, Skotijas, Somijas, Šveices un Vācijas, kurām pievienosies trīs komandas no Latvijas. Divas no visām 15 komandām tiks paziņotas vēlāk. No Latvijas turnīrā startēs Latvijas čempiones I.Rudzītes vadītā komanda, Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra dalībniece I.Stašas-Šaršūnes komanda un M.Bremanes Latvijas sieviešu junioru izlase. Ar viņām spēkosies D.Jenčas komanda no Vācijas, kura pagājušajā gadā triumfēja „CCT Riga International Curling Challenge” turnīrā, kā arī O.Kaustes komanda no Somijas, kura 2015.gadā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā. Bez tam redzēsim K.Hamiltones jaunizveidoto komandu no Skotijas, kur pati K.Hamiltone, iepriekšējās sezonas spēlējot kopā ar E.Murhedu Skotijas izlasē, izcīnīja augstākā kaluma godalgas pasaules un Eiropas čempionātos. Bez šīm komandām turnīrā piedalīsies vēl vairākas, kurās atrodamas atpazīstamas personas, kuras ieguvušas augstas vietas pasaules mēroga sacensībās.

Turnīrs solās būt aizraujošs gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, ar iespēju redzēt augstas klases spēlētājus un komandas vienuviet.

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji