Notiks starptautisks kērlinga turnīrs „Ventspils kauss 2017”
Šajā nedēļas nogalē, no 24. – 26.augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2017”. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā jau 16. reizi cīnīsies par Ventspils kausu. Šogad sacentīsies 16 komandas ar spēlētājiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.
 
Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs piecas spēles. Ceturtdien un piektdien komandas spēles aizvadīs grupās. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā. Jau pēc pirmās spēļu kārtas komandas tiks sarindotas vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi), iegūstot savus nākamo spēļu pretiniekus pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pēc trīs spēļu rezultātiem, komandas tiks iedalītas Zelta un Sudraba grupās. Zelta grupas uzvarētājs iegūs turnīra Ventspils kauss 2017 uzvarētāja titulu un lielo kausu, bet komandas Sudraba grupā cīnīsies par mazajiem kausiem.
 
Turnīra atklāšana notiks ceturtdien, 24.augustā plkst. 19.30
 
24.augustā
Plkst. 17:30 A grupas spēles
Plkst. 20.10 B grupas spēles
25.augustā
08:30 – 10:30  A grupas spēles
11:10 – 13:10  B grupas spēles
13:50 – 15:50  A grupas spēles
16:30 – 18:30  B grupas spēles
26.augustā
08:30 – 10:30  Sudraba grupas spēles
11:10 – 13:10  Zelta grupas spēles
13:50 – 15:50  Sudraba grupas spēles
16:30 – 18:30  Zelta grupas spēles
 
Apbalvošana – plkst.20.15 Akvaparkā
 
Turnīram ir izveidojušās stabilas tradīcijas – sacensību dalībniekiem ik gadus ir bijusi iespēja iepazīties arī ar citām Olimpiskā centra ”Ventspils” sporta bāzēm. Apbalvošanas pasākums notiks Pludmales akvaparkā, bet piektdien Piedzīvojumu parkā kērlingisti iepazīs parku un  petankas spēli. Savukārt vakarā varēs izmantot lielisko iespēju pabūt kopā ar ventspilniekiem un pilsētas viesiem piektdienas vakara pastaigā «Iznāc vakara gaismā».
 
Turnīra organizators – Ventspils kērlinga klubs cer, ka spēles būs intriģējošas ne tikai pašiem turnīra dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem. Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja būs bez maksas. Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu rezultātiem internetā Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv.
 
 
Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas kērlinga asociācija. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Olimpisko centru „Ventspils”.
 
Foto: Juris Presņikovs
 
 
Autore: Inga Apmane
Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji