„Summer Curling Cup” turnīrs ir klāt

Šo piektdien, 21.jūlijā, 24 komandas uzsāks cīņu trešajā „Summer Curling Cup” turnīrā pēc kārtas. Šis ir vienīgais starp sezonu vasaras kērlinga turnīrs, kurš Tukuma ledus hallē norisināsies no 21. – 23.jūlijam. Tajā startēs spēlētāji, kuri piedalījušies abos iepriekšējos turnīros, kā arī jauni gan no Latvijas, gan ārzemēm.

Turnīra dalībnieki sadalīti trijās grupās pa astoņām komandām. Pirmās trīs spēles tiks aizvadītas apakšgrupu ietvaros, pēc kuru rezultātiem komandas tiks pārgrupētas Zelta (1.-8.v.), Sudraba (9.-16.v.) un Bronzas (17.-24.v.) grupās. Šajās grupās komandas aizvadīs vēl pa divām spēlēm, kas arī noteiks galīgo vietu sadalījumu un turnīra uzvarētāju.

Turnīra debijas gadā par uzvarētājiem kļuva internacionālā komanda „Medved”, savukārt pagājušajā gadā triumfēja pašmāju komanda „CC Rudzisu”. Abas komandas piedalīsies arī šogad. Vai turnīram „Summer Curling Cup” būs jauns uzvarētājs? Vai arī komandas „Medved” un „CC Rudzisu” spēs uzvarēt atkārtoti? To uzzināsim jau pavisam drīz. Nāc skaties klātienē Tukuma ledus hallē vai seko līdz rezultātiem turnīra mājas lapā un Latvijas Kērlinga asociācijas Facebook kontā.

Turnīra dalībnieku sarakstu un spēļu grafiku atradīsiet labajā pusē pievienotajās saitēs.

 

Tiekamies Tukumā!

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji