Baltijas junioru kērlinga un Baltijas raņkrēslu kērlinga čempionātā noskaidroti finālisti

No 13. - 16.aprīlim Latvijas junioru un ratiņkrēslu kērlinga komandas Kērlinga hallē sacenšas par Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionu titulu. Baltijas junioru kērlinga un Baltijas raņkrēslu kērlinga čempionāta trešajā dienā tika izspēlētas pēdējās grupu turnīra spēles.

Baltijas junioru kērlinga čempionātā grupu līderu dueļos A grupā sīvā cīņā ar 6:5 TKK/Bremaņa komanda uzvarēja EST/Maddisonas meiteņu komandu no Igaunijas, bet B grupā LTU/Čepuļa puišu komanda no Lietuvas bija pārāka ar 7:3 pret mūsu KKR/Vondas puišu komandu. Grupu pastarīšu dueļos A grupā savu pirmo uzvaru turnīrā izcīnīja VKK/Salmiņa puišu komanda, savukārt B grupā VKK/Salmiņas meiteņu komanda. Pēc šīm spēlēm noskaidrojās tās četras puišu un meiteteņu komandas, kuras turpinās cīņu pusfinālos.
Pirmajā meiteņu pusfinālā tikās TKK/Bremanes komanda ar SK OB/Stabulnieces komandu, kurā pārliecinošu uzvaru ar 13:2 izcīnīja pagājušā Baltijas junioru čempionāta uzvarētāja meiteņu konkurencē TKK/Bremane. Otrajā meiteņu pusfinālā Igaunijas komanda EST/Maddisona ar 8:0 sausā atstāja VKK/Salmiņas komandu. Līdz ar to Baltijas junioru kērlinga čempionāta finālā meiteņu konkurencē 16.aprīlī, plkst. 12:00 spēlēs TKK/Bremanes komanda pret EST/Maddisonas komandu no Igaunijas, bet par 3.vietu sacentīsies VKK/Salmiņas komanda pret SK OB/Stabulnieces komandu.
Saspringta cīņa izvērtās puišu pusfināla pārī starp KKR/Vondas un TKK/Bremaņa komandām. Pēc pus spēles pārsteidzoši pārāka ar 4:1 bija KKR/Vondas komanda, bet piektajā endā izcīnītie pieci punkti ļāva pieredzējušajai TKK/Bremaņa komandai iegūt vadību un noturēt to līdz spēles beigām, uzvarot ar 8:6. Otrajā pusfināla spēlē VKK/Salmiņa komanda neizrādīja lielu pretestību LTU/Čepuļa komandai no Lietuvas, zaudējot spēli ar 2:9. Tas nozīmē, ka finālā 16.aprīlī, plkst. 15:00 tiksies TKK/Bremaņa komanda ar LTU/Čepuļa komandu no Lietuvas, savukārts bronzas medaļu liktenis noskaidrosies starp KKR/Vondas un VKK/Salmiņa komandām.

Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionātā Igaunijas komanda EST/Villiste trešo grupu turnīra dienu turpināja perfekti, pēdējā spēlē izcīnot uzvaru un nodrošinot vietu sev finālā. Tajā komandai no Igaunijas turnīra nevainojamo bilanci centīsies sabojāt mūsu Alliance/Dimbovska komanda, kuras vienīgais zaudējums grupu turnīrā bija tieši pret EST/Villastes komandu. Šī spēle un draudzības spēle starp KKR/Rožkovas un LTU/Daškeviča komandu no Lietuvas sāksies 16.aprīlī, plkst. 9:00.

Sacensības klātienē varēs skatīties Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H bez maksas.

Junioru čempionāta rezultāti: http://curling.lv/turniri/baltijas-junioru-viriesu-cempionats
Ratiņkrēslu kērlinga čempionāta rezultāti: http://curling.lv/cempionati/ratinkreslu
Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga turnīra izspēles grafiks: BJCC_BWhCC
 

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un WCF DAP programmas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji