Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlingā aizvadīta pirmā turnīra diena

No 13. - 16.aprīlim Latvijas junioru un ratiņkrēslu kērlinga komandas Kērlinga hallē sacenšas par Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionu titulu.

Pēc pirmās dienas Baltijas junioru kērlinga čempionāta A grupas komandas aizvadījušas pa vienai spēlei katra, kur pārliecinošas uzvaras pār saviem pretiniekiem guvušas mūsu TKK/Bremanis komanda un EST/Maddison komanda no Igaunijas.

Pamatturnīrs junioru grupai (A)

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
1
1
0
2.
1
1
0
3.
1
0
1
4.
1
0
1

 

B grupas gavgalī, līdzīgā spēlē uzvarot arī pagājušā gada Baltijas čempiones meiteņu konkurencē TKK/Bremane komandu, atrodas KKR/Vonda komanda. TKK/Bremane komandai turnīra sākums nav padevies īpaši veiksmīgs, tikai viena uzvara trīs nospēlētās spēlēs. Debitanti TKK/Zass abās nospēlētās spēlēs, negūstot nevienu punktu, piedzīvojuši zaudējumus. Savukārt VKK/Salmiņas komandai turnīra pirmā spēle būs 14.aprīlī, plkst. 8:00.

Pamatturnīrs junioru grupai (B)

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
2
2
0
2.
1
1
0
3.
3
1
2
4.
0
0
0
5.
2
0
2

Baltijas ratiņkrēslu kērlinga pirmajā dienā līderos izvirzījusies EST/Villiste komanda no Igaunijas, kura, gūstot 14 punktus abās no spēlēm, pārliecinoši uzvarēja komandu no Lietuvas un mūsu Daugavpils komandu. KKR/Rožkovas un Alliance/Dimbovska komanda pagaidām guvuši savu vienīgo uzvaru vienīgajā spēlē šodien. Savukārt Daugavpils/Valainis un Lietuvas ratiņkrēslu kērlinga komanda ar diviem zaudējumiem atrodas tabulas lejas daļā. Šīm divām komandām būs jāpacenšas gūt uzvaras, lai iesaistītos cīņā par Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionu titulu.

Pamatturnīrs ratiņkrēslu kērlinga grupai

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
2
2
0
2.
1
1
0
3.
1
1
0
4.
2
0
2
5.
2
0
2

 

Šodien, 14.aprīlī, plkst. 8:00 atsāksies grupu turnīra spēles. Sacensības klātienē varēs skatīties Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H bez maksas.

Junioru čempionāta rezultāti: http://curling.lv/turniri/baltijas-junioru-viriesu-cempionats

Ratiņkrēslu kērlinga čempionāta rezultāti: http://curling.lv/cempionati/ratinkreslu

Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga turnīra izspēles grafiks: BJCC_BWhCC
 

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un WCF DAP programmas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji