Par Baltijas čempionu titulu cīnīsies junioru un ratiņkrēslu kērlinga komandas

Lieldienu svētkus Latvijas junioru un ratiņkrēslu komandas aizvadīs saspringtā cīņā par Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu čempionu titulu. Abas sacensības paralēli tiks izspēlētas Kērlinga hallē no 13. – 16.aprīlim.

Šogad Baltijas junioru čempionātā piedalīsies rekordliels Latvijas puišu un meiteņu komandu skaits. Puišu konkurencē no Latvijas startēs četras komandas: pagājušā gada Baltijas čempioni TKK/Bremanis, kā arī KKR/Vondas, TKK/Zasa un VKK/Salmiņa komandas, savukārt meiteņu konkurencē piedalīsies TKK/Bremane, kura izcīnīja Baltijas čempiona titulu pērn, kopā ar SK OB/Stabulnieces un VKK/Salmiņas komandām. Turnīrā starp daudzajām Latvijas komandām sevi centīsies pierādīt Lietuvas puišu komanda LTU/Čepulis un Igaunijas meiteņu komanda EST/Madisson. Turnīrs iesāksies ar pirmo spēli 13.aprīlī plkst. 8:00. Komandas, sadalītas divās apakšgrupās, izspēlēs apļa turnīru, pēc kura noskaidrosies pusfinālisti. Svētdien, plkst. 12:00 norisināsies meiteņu finālspēle, bet puišu finālspēle tiks izspēlēta plkst. 15:00. Baltijas junioru čempionātā labākā startējošā komanda puišu konkurencē un meiteņu konkurencē kļūs par jaunajiem Latvijas čempioniem.

Otrajā Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionātā, tā pat kā pagājušo gadu, piedalīsies trīs komandas no Latvijas. Kopā ar Alliance/Dimbovska, KKR/Nicmaņa un Daugavpils/Valaiņa komandām šajā turnīrā par Baltijas čempionu titulu sacentīsies Lietuvas komanda LTU/Joniškis un Igaunijas EST/Villiste. Komandas izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura tad noskaidrosies tās komandas, kuras svētdien, plkst. 9:00 spēlēs finālā un spēlē par 3.vietu. Turnīra pirmā spēle sāksies 13.aprīlī plkst. 11:00.
Lai palielinātu spēļu praksi un noskaidrotu spēcīgāko Latvijas komandu, Baltijas čempionātā divas labāk startējušās komandas turpinās cīņu Latvijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāta finālā. Komanda, kura izcīnīs divas uzvaras, kļūs par Latvijas čempioniem. Latvijas čempionāta finālā startējošās komandas tiks paziņotas uzreiz pēc Baltijas čempionāta fināla. Pirmā spēle Latvijas čempiona noskaidrošanai sāksies 16.aprīlī plkst. 18:00, bet atlikušās spēles tiks aizvadītas 17.aprīlī.

Visi spēļu rezultāti pieejami: http://curling.lv/
Baltijas junioru un ratiņkrēslu turnīra izspēles grafiks: BJCC_BWhCC
Latvijas ratiņkrēslu čempionāta izspēles grafiks: LWhCC
 

Sacensības klātienē varēs skatīties Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H bez maksas.

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un WCF DAP programmas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji