Jaukto pāru kērlinga turnīrā „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” labākā komanda no Latvijas 8.vietā

„LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” jaukto pāru turnīrs norisinājās Rīgā, Kērlinga hallē no 30.marta līdz 2.aprīlim. Tajā piedalījās 16 komandas no Eiropas, tostarp arī četras komandas no Latvijas.

Par turnīra uzvarētājiem, uzvarot visās septiņās turnīra spēlēs, kļuva A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas. Uzvarētājs noskaidrojās jau pēc sešiem endiem, jo A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda nedeva Dž.Peretas/M.Riosa komandai no Šveices nekādu iespēju atspēlēties, gala rezultātā svinot uzvaru ar 11:4. Savukārt spēle par 3.vietu izvērtās sīvāka, kur uzvarētājs tika noskaidrots tikai ekstra endā. Nozagtais punkts šajā endā ļāva L.Laurenti/M.Paskala komandai no Itālijas svinēt uzvaru pār K.Lillas/M.Lilla komandu no Igaunijas ar 8:7.

Labākā komanda no Latvijas bija S.Blumbergas/A.Bremaņa komanda, kura ieņem 8.vietu. D.Regžas/A.Regžas komanda ierindojās 10.vietā un uzreiz aiz tās 11.vietā S.Jeskes/R.Jeskes komanda, savukārt E.Regžas/R.Freidensona komandai nācās samierināties ar 15.vietu šajā turnīrā.

 

Visu spēļu rezultāti pieejami: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616, http://www.curlingchampionstour.org/

Galīgais vietu sadalījums: LODE LMDCC

 


 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji