„LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” turnīrā noskaidroti pusfinālisti

Vakar tika aizvadīta trešā „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” jaukto pāru kērlinga turnīra diena. Grupu turnīra ietvaros A grupā S.Blumbergas/A.Bremaņa komanda ar divām uzvarām un diviem  zaudējumiem ierindojās 4.vietā, savukārt E.Regžas/R.Freidensona komanda ieņēma pēdējo vietu grupā, jo tika zaudētas visas četras spēles. B grupā D.Regžas/A.Regžas komanda ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem grupu turnīru pabeidza 5.vietā, bet S.Jeskes/R.Jeskes komandas izcīnītās divas uzvaras un divi zaudējumi ierindoja viņus 6.vietā apakšgrupā. Pēc šiem rezultātiem noskaidrojās, ka tikai S.Blumbergas/A.Bremaņa komanda iekļuvusi „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” turnīra ceturtdaļfinālā, kurā tikās ar pašreizējiem pasaules čempioniem A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komandu no Krievijas. Pirmajā spēles daļā mūsu komanda bija vadībā ar 3:1, tomēr neizdevās noturēt un palielināt pārsvaru, zaudējot spēli ar 5:7, līdz ar to turnīru noslēdzot 8.vietā.

A grupas rezultāti (trešā diena):
S.Blumberga/A.Bremanis – A.Moskaļeva/S.Glukhovs (Krievija) 3:6
S.Blumberga/A.Bremanis – A.Brizgalova/A.Krušeļņickijs (Krievija) 5:7 (ceturtdaļfināls)
E.Regža/R.Freidensons – I.Traila/A.Kolibans (Rumānija) 5:10

B grupas rezultāti (trešā diena):
S.Jeske/R.Jeske – D.Vatsone/A.Meikle (Velsa) 10:1
D.Regža/A.Regža – Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice) 3:8

Šodien pārējās trīs Latvijas komandas izspēlēs vēl pa vienai spēlei, lai noskaidrotu galīgo vietu sadalījumu šajā turnīrā. D.Regžas/A.Regžas komanda spēlēs par 9.vietu ar N.Vikstenas/K.Vikstena komandu no Dānijas, S.Jeskes/R.Jeskes komanda par 11.vietu ar I.Trailas/A.Kolibana komandu no Rumānijas, bet E.Regžas/R.Freidensona komanda par 15.vietu pret A.Šrēderes/A.Polaka komandu no Polijas.

Pusfināla spēles sāksies plkst. 11:15, kur pirmājā pusfināla pārī tiksies A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas ar K.Lillas/M.Lilla komandu no Igaunijas, savukārt otrajā sacentīsies L.Laurenti/M.Paskala komanda Itālijas ar Dž.Peretas/M.Riosa komandu no Šveices. Finālspēle un spēle par 3.vietu sāksies plkst.15:45.

Turnīrs norisinās Kērlinga hallē no 30.marta līdz 2.aprīlim. Spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H var nākt skatīties bez maksas.

 

Spēļu grafiks: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=23
Rezultātiem iespējams sekot līdz: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616, http://www.curlingchampionstour.org/
Tiešraides video no halles: http://kerlingahalle.lv/tiesraide/

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji