Šodien sāksies starptautisks jaukto pāru kērlinga turnīrs „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup”

Šodien 30.martā, ar pirmo spēli plkst. 12:00 sāksies „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” jaukto pāru kērlinga turnīrs, kuru jau otro gadu rīko sadarbībā ar Curling Champions Tour (CCT). Turnīrs norisināsies Kērlinga hallē no 30.marta līdz 2.aprīlim.

Šogad uz cīņu par otro „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” titulu pulcējušās 16 spēcīgas Eiropas jaukto pāru komandas. No tām A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas ir pašreizējie pasaules čempioni, kuriem šis turnīrs ir kā sagatavošanās posms, lai aizstāvētu čempionu titulu pasaules jaukto pāru čempionātā, kurš norisināsies Letbridžā, Kanādā (22. – 29.aprīlis). Turnīrā piedalīsies arī bijušie pasaules vicečempioni I.Šekerezas/G.Nagi komanda no Ungārijas. Varēsim sekot līdz 8 nacionālo izlašu komandām, kuras pārstāvēs savu valsti pasaules jaukto pāru čempionātā, tai skaitā arī S.Blumbergas/A.Bremaņa komandai no Latvijas. Bez šīs Latvijas komandas turnīrā piedalīsies E.Regžas/R.Freidensona, S.Jeskes/R.Jeskes un D.Regžas/A.Regžas komandas.

Visas komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Pirmo spēļu rezultāti noteiks tālāko izspēli. Turnīra pusfināla spēles tiks aizvadītas svētdien, plkst. 11:15, savukārt cīņa par uzvarētāja titulu un 3.vietu notiks plkst. 15:45.

Spēļu grafiks: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=23
Rezultātiem iespējams sekot līdz: http://www.curlingchampionstour.org/, http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616
Tiešraides video no halles: http://kerlingahalle.lv/tiesraide/

 

Spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H var nākt skatīties bez maksas.

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji