Junioru puišu izlase izcīna 3.vietu turnīrā Dānijā
Latvijas junioru puišu izlase veiksmīgi aizvadījusi kērlinga turnīru, kurš 2.-4.decembrī norisinājās Esbjergā, Dānijā. Savukārt Eiropas junioru kērlinga tūres posmā Austrijā atkal dominēja iepriekšējo turnīru favorīti.
 
Latvijas junioru vīriešu izlase ar skipu J.Bremani izcīnija 3. vietu Esbjerg Junior Curling Open turnīrā. Šis bija otrais posms jaunajā Ziemeļu junioru kērlinga tūrē (Nordic Junior Curling Tour). Sacensībās pavisam piedalījās 12 komandas, starp kurām Latvijas junioru puišu komanda bija vienīgā Skandināvijas valstu nepārstāvošā komanda. Uzvarot pēdējā spēlē komandu no Zviedrijas (J.Enquist) ar 6:3, turnīrs tika noslēgts ar 4 uzvarām un 1 zaudējumu. Pēc trenera un komandas atzinuma, vērtīgākās uzvaras noteikti bijušas pret Dānijas junioru izlasi (S.Haubjerg) un Somijas junioru izlasi (M.Lundberg). 
 
Spēļu rezultāti:
pret A.Norin 4:5
pret Mesloe 9:1
pret S.Haubjerg 8:4
pret M.Lundberg 9:8
pret J.Enquist 6:3
 
Latvijas junioru izlases sastāvs:
Gundars Bremanis, Jānis Bremanis (skips), Kristaps Vilks, Anrijs Mikus Briežkalns un Andris Bremanis, treneris Raimonds Vaivods.
 
Latvijas junioru vīriešu izlase sacensībās piedalās ar Latvijas izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.
 
 
Tikmēr Eiropas junioru kērlinga tūres posms Kicbīlē (Kitzbühel), Austrijā norisinājās otro reizi, turnīrā piedaloties 5 puišu un 5 meiteņu komandām. Puišu konkurencē uzvaras garšu pēc neveiksmīgā iepriekšējā turnīra atkal atguva komanda no Vācijas (M.Muskatewitz), finālā pārspējot komandu no Čehijas (P.Mares) ar 7:2, tai skaitā visā turnīrā nezaudējot ne vienu spēli. Līdz ar to M.Muskatewitz komandai šī jau ir trešā uzvara Eiropas junioru kērlinga tūres posmos šajā sezonā. Savukārt pie uzvaras turnīrā meiteņu konkurencē tikusi komanda no Skotijas (S.Jackson). Finālspēlē ar 6:4 tika pieveikta komanda no Vācijas (K.Fomm), pabeidzot turnīru ar uzvarām visās spēlēs. S.Jackson komandai šī bija otrā uzvara Eiropas junioru kērlinga tūres posmos šajā sezonā. Pēc abu šo komandu uzvarām Austrian Cup turnīrā tās ierindojas pirmajā vietā attiecīgi puišu un meiteņu konkurencē EJCT kopējā rangā. Neviena komanda no Latvijas šajā turnīrā nepiedalījās.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji