Latvijas kērlinga vīriešu izlase iekļūst Eiropas čempionāta izslēgšanas kārtā

Latvijas kērlinga vīriešu izlase iekļūst Eiropas čempionāta izslēgšanas kārtā.

Latvijas vīriešu izlase vakardien ar pārliecinošu rezultātu 7:0 uzveica Slovēniju Eiropas kērlinga čempionāta B grupas spēlēs. Līdz ar to vīriešu izlase ir nodrošinājušas dalību izslēgšanas spēlēs, kur cīnīsies par vietu A grupā.

Spēli pret Slovēniju mūsu izlase sāka visai piesardzīgi, bet lēnām virzoties uz mājas centru. Trešajā endā mūsu komanda ieguva pirmos 2 akmeņus, kas bija sākums veiksmīgajiem nākamajiem trīs endiem. Slovēņu pēdējais spēlētājs nespēja precīzi uzmest savus akmeņus ,kas rezultējās nozagtos endos un rezultātā 7:0.

Vīriešu komandām, kas ir sadalītas divās apakšgrupās, nākamajai kārtai kvalificēsies katras apakšgrupas trīs labākās vienības - grupu uzvarētāji uzreiz garantēs vietu pusfinālā, bet abu grupu otrās un trešās vietas aizvadīs ceturtdaļfināla spēles par atlikušajām divām vietām pusfinālā.

Latvijas vīriešu izlase ceturtdaļfinālā tiksies ar A grupas 3. vietu - Slovākijas izlasi, šodien, 24. novembrī, plkst. 16:30 (pēc Latvijas laika).

Latvijas vīriešu izlase: Ritvars Gulbis (skips), Normunds Šaršūns, Raivis Bušmanis, Aivars Avotiņš, Jānis Klīve.
Treneris: Roberts Krusts.

Latvijas izlases Eiropas čempionātā piedalās ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas, Latvijas Kērlinga asociācijas un Isostar atbalstu.

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji