Latvijas vīriešu izlases šī brīža rezultāti Eiropas čempionātā

 Eiropas kērlinga čempionāta A un B grupas spēles, no 19. līdz 25. novembrim, tiek aizvadītas Skotijā, Renfrušīras apgabalā, netālu no Glāzgovas, Braehead arēnā.


Latvijas vīriešu izlase ir aizvadījusi spēles pret Ungāriju, Angliju, Beļģiju un Nīderlandi, kurās ir gūtas trīs uzvaras un viena zaudēta spēle.
Pirmā spēle tika aizvadīta ar Ungārijas izlasi, kurā Latvijas izlase uzvarēja ar pārliecinošu rezultātu 9:2.
Otrā spēle pret Angliju iesākās diezgan saspringti, bet komandas taktika bija piespiest angļus veikt grūtākus metienus, kas rezultējās ar iegūtiem akmeņiem un pārliecinošu rezultātu 10:2.
Pirmdienas spēlē Latvija / Beļģija uzvaru guva mūsu izlase ar rezultātu 10:4 un spēle noslēdzās pēc septītā enda.
Savukārt spēle pret Nīderlandes izlasi, diemžēl, bet mūsu izlasei nebija tik veiksmīga, un ar rezultātu 7:2 Latvijas izlase piekāpās Nīderlandes komandai.

Latviju Eiropas čempionātā pārstāv:  Ritvars Gulbis (skips), Normunds Šaršūns, Raivis Bušmanis, Aivars Avotiņš, Jānis Klīve.
Treneris: Roberts Krusts.


Turpmākās izlases spēles:
Otrdiena, 22.novembris
10:00 Igaunija / Latvija
18:00 Latvija / Polija
Trešdiena, 23. novembris
10:00 Latvija / Slovēnija


Spēles online rezultātiem var sekot līdzi : http://www.worldcurling.org/ecc2016/b-div-livescores , kā arī komandas facebook lapā https://www.facebook.com/RigasRoni/?fref=tsfoto: worldcurling.org

Apsveicu vīrus ar uzvaru pār Poliju! Radījāt spriedzi ne vienam vien Latvijā. Lai veiksmīgs grupas turnīra noslēgums un izslēgšanas spēles :)
2016-11-22 21:54:06

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji