Meklējam brīvprātīgos

Organizējot dažādus kērlinga popularizācijas pasākumus, arvien vairāk ir nepieciešama brīvprātīgo kērlingistu palīdzība. Tāpēc lūdzu atsaukties tos spēlētājus un aktīvistus, kas būtu gatavi darboties jaunu spēlētāju piesaistē gan skolās, gan publiskos pasākumos.

Iesaistoties brīvprātīgajā darbā, iespējams vienoties par laiku, ko varat veltīt Latvijas kērlinga attīstībai. Piemēram, skolās organizējot minikērlinga sacensības, pasākums parasti notiek darba dienās stundu laikā, bet dalība publiskos pasākumos (Rīgas Sporta nakts, kērlinga rīti Esplanādē) notiek brīvdienās vai darbadienu vakaros.

Ja Jums ir idejas par citām aktivitātēm un ir nepieciešams LKA atbalsts, arī šajā gadījumā priecāšos uzklausīt.

Darbojoties kērlingā, liela daļa no mums ir guvusi gandarījumu par to, ko darām. Laiks savu entuziasmu un zināšanas nodot tālāk, lai arī turpmāk varam lepoties ar mūsu sportistu lieliskajiem sasniegumiem Eiropas, Pasaules un Olimpisko spēļu izšķirošajās spēlēs!

Ja esi gatavs iesaistīties, sūti uz e-pastu curling@curling.lv šādu informāciju par sevi: vārds, uzvārds, tālrunis, vēlamie brīvprātīgā darba laiki.

Ar cieņu,
Artis Zentelis
LKA ģenerālsekretārs
+371 29535379

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji