Jaukto pāru kērlinga turnīrā Rīgā uzvar zviedri, labākā Latvijas komanda 8. vietā
Ar Zviedrijas pāra Noreen/Noreen uzvaru noslēdzies pirmais no diviem Kērlinga Čempionu tūres (CCT) Rīgas posmiem Latvian Mixed Doubles Curling Cup, kas no 24. līdz 27. martam risinājās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Labākais no Latvijas pāriem Regža/Regža ieņēma 8. vietu.
 
Turnīrā piedalījās 16 jauktie pāri no 12 valstīm ar ļoti spēcīgu dalībnieku sastāvu. Pēc trīs grupu turnīra spēlēm visi pāri tika ranžēti pēc spēku samēriem un aizvadīja vēl divas līdz trīs spēles.
 
Labāko sniegumu sacensībās parādīja trīskārtējie pasaules vicečempioni no Zviedrijas Noreen/Noreen, kas sešās spēles guva piecus panākumus. Tikpat uzvaras guva Šveices pāris Perret/Rios, kas tikai pēc papildrādītāja zaudēja uzvarētājiem. Trešo vietu ar četrām uzvarām un neizšķirtu ieņēma skoti McCleary/McCleary.
 
No Latvijas pāriem vislabāko sniegumu parādīja Regža/Regža, kas guva trīs panākumus sešās spēlēs un ieņēma astoto vietu. Pārējie divi pāri Rudzīte/Zentelis un Regža/Freidensons bija ļoti viesmīlīgi un ieņēma attiecīgi priekšpēdējo un pēdējo vietu.
 
Plašāka informācija par sacensībām pieejama turnīra mājaslapā www.kerlingahalle.lv/lmdcc/
 
Kērlinga jaukto pāru disciplīna pirmo reizi ir iekļauta 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā. Pjenčanas spēlēm kvalificēsies astoņi labākie pāri pēc 2016. un 2017. gada Pasaules čempionātu rezultātiem. 
 
Nākamais CCT posms arī tiks aizvadīts Rīgā 31. martā - 3. aprīlī, kad sacentīries nākamie sešpadsmit pāri. No iepriekšējā sešpadsmitnieka tajā piedalīsies tikai Latvijas izlase Rudzīte/Zentelis un Šveices čempioni Kobler/Hess.
 
Šis turnīrs tiek aizvadīts jau septīto gadu, bet pirmo reizi tam ir piešķirts CCT statuss, tādējādi ļaujot pulcēt Eiropas spēcīgākos pārus pirms aprīļa vidū gaidāmā Pasaules čempionāta.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji